Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az itteni felhasználók,...

Az itteni felhasználók, hogyhogy nincsenek fent tiktokon és nem is tudják mi megy ott fent?

Figyelt kérdés
Ha tiktokos kérdés van, akkor itt mindenki rácsodálkozik mindenre ami ezzel kapcsolatos. Vagy lehet csak megjátszák.

2023. máj. 21. 10:55
1 2
 1/14 Kitana. ***** válasza:
76%
Én fent vagyok és tudom mi megy. De nem látok minden ezzel kapcsolatos kérdést vagy nincs kedvem válaszolni.
2023. máj. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
27%

Mert az itteni emberek furik.

Sokan kattosak és nincsenek képben a világgal.

2023. máj. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Sok embert nem érdekel a TikTok és a hasonló közösségi oldalak. Nincs ezzel semmi probléma.
2023. máj. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Én nem vagyok fenn. Csak annyi az oka, hogy egyáltalán nem érdekel mi megy ott.
2023. máj. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Én szoktam használni
2023. máj. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
Miért? Mi megy ott?
2023. máj. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
14%
Miért kéne fent lenni a retardáltaktól leginkább sújtott platformon? Nálam a dancsó videói tesznek róla, hogy soha ne nyissam meg azt az appot :D
2023. máj. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%

Kérdező, az emberek többségek nincs fennt a TikTok.

Nekem volt, de letöröltem, mert sokkal több ott a buta, értelmetlen, sőt káros tartalom, mint a hasznos, és mint ha az algoritmus is arra törekedne, hogy inkább az előbbieket tolja a képedbe.

A családunkból egyedül a nagylányomnak van fent, de ő csak ritkán használja. A másik két gyereknek, nekem és a feleségemnek nincs.

2023. máj. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
61%
En pontosan tudom, mi megy, es allergias vagyok, ha mas platformon a pofamba jon.
2023. máj. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
19%

Itt nemhogy tiktokon de még facen, instán sincsennek fent. Sőt azt se tudják, hogy mik azok. Ők megmaradtak a jól bevált hagyományos postai levelezésnél. E-mailt csak munkahely miatt használnak mert az is valami ördögi kreálmány a szemükben.

Na akkor komolyra fordítva a szót.. el ne hidd.. az összes fent lóg ezeken a közösségi nyomorult oldalakon 0-24. Aki azt mondja 2023-ban, hogy ő semmilyen oldalon nincs fent és nem is ismeri az hazudik vagy 60+-os aki leragadt a tehenek fejésénél szabadidő sportnak.

Enged el, hazudik mindenki név és arc nélkül itt. 3 hónapig fel se néztem erre az alja szenny hazug oldalra (de hogy most minek azt sem értem..) tedd te is ezt.

2023. máj. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!