Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legnehezebb dolog...

Mi volt a legnehezebb dolog ,amivel az életed során meg kellet küzdened?

Figyelt kérdés

És azt hitted nem sikerül, de mégis siker lett a vége?

Ha esetleg nem ,akkor is érdekelne, hogy mi volt a legnehezebb dolog az életedben és hogy küzdötted le? Már ha sikerült.


2023. máj. 23. 17:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

Szép délutánt.

Édesapám eltemetése...(2014)

Majd nővéremé (2014) és bátyámé (2017)...

2023. máj. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Kólauborkával ***** válasza:
48%
Uh, sajnálom elözö, el is ment a kedvem, hogy leírjam, ehhez képest lepkefing.
2023. máj. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
30%
A, Az alapbetegségemmel; B, olyan környezetben dolgozni, ahol nagyon nem jók az emberek.
2023. máj. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
32%
leginkább gyerekként voltak velem ilyenek: 4 iskolába jártam (általános), meghalt a cicám, anyám lelkileg bántalmazott és soha nem ismerte be, barátok hiánya.
2023. máj. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
28%
4es vagyok és hozzáteszem azt is, hogy egy évig anorexiás voltam részben anyám miatt.
2023. máj. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
12%
Egyszer testnevelésórán kosárlabdáztak és kosárlabdával fejen találtak és ez fájt és hangosan sírtam és mondták kisgyerekek sírnak hangosan és én is hangosan sírtam és ezért olyan vagyok mint egy kisgyerek és hát ezt mondták és én meg nem tudtam abbahagyni sírástrívást és másnap azért mert hangosan sírtam előző nap MÁRTÍRNAK hívtak amúgy Márta vagyok csak Márta nevemből meg hangos sírásból csinálták gúnynevemet és így hívtak mert előző nap hangosan sírtam és mondtam ne hívjanak Mártírnak de így hívtak mert előző nap hangosan sírtam és ez fáj és akartam beszélni osztályfőnökömmel de épp másik gyerekkel beszélt de aztán mégsem bírtam és elmondtam neki hogy előző nap kosárlabdáztak tesin és eltalált a labda és fájt ezért hangosan sírtam és azt mondták osztálytársaim hogy csak kisgyerekek sírnak hangosan és emiatt Mártírnak hívnak most és osztályfőnököm megvigasztalt és legjobb része történetemnek hogy elmeséltem osztályfőnökömnek hogy érdekel spanyol nyelv és szeretnék spanyol nyelvet tanulni egy spanyol nyelvet tanító tanártól vagy egy spanyol nyelvet tanító tanárnőtől és mondtam azt is hogy keresek egzotikus érdekes spanyol becenevet a Mártának és mondta osztályfőnököm legyek Mártisszimá és ez tetszett és elmondtam osztálytársaimnak és ők is Mártisszimának hívtak és menő lettem.
2023. máj. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%

13 éve küzdök étkezési zavarokkal.

Volt 2-2 év mélypontom, amikor 40 kiló alatt voltam.

Volt 2 évem, amikor befejeztem a koplalást, helyette zabáltam és hánytattam magam, naponta 3-4 hashajtóval éltem.



Borzalmas.

Most már tudatosult bennem, hogy az életben soha nem fogok meggyógyulni.

Szinten tartani tudom magam (nem lecsúszni) de a fejemben mindig, minden pillanatban ott lesz.

2023. máj. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
6%
Én is bulimiás voltam, a főiskolai éveim közepén jött ki rajtam a sok stressztől. A legnehezebb számomra a 3 évvel ezelőtti agyműtétem volt, és az utána következő kb 6 hónap a fájdalmak és a testi-lelki megrázkódtatás miatt.
2023. máj. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
33%

-10 évesen kishíján belehaltam egy tüdőgyulladásba

-felső tagozat első 2 évében olyan szinten mindennapos volt a bántás, kiközösítés, hogy rendszeresen sírtam meg késsel jártam fürdeni, hátha felvágom az ereimet. Folyton az öngyilkosságon járt az eszem, de sose mertem megtenni.

-visszautasított az első nagy szerelmem gimi 1. évének végén (ezzel 4 évig tartott megbirkózni, mert mindig reménykedtem, hogy majd belém szeret, mások is biztattak, hogy milyen cukik lennénk meg nem találtam mást)

-meghalt a nagyanyám-akivel 2* olyan közel voltunk egymáshoz, mint anyámmal- a Covid során. Nem tudom, hogy ez közvetett öngyilkosság-e, tekintve, nem vette fel a Szputnyikot, mert "az oroszoktól nem kell semmi" elvileg már vágyta a halált

-otthagytam egy egyetemet, mert nem volt nekem való se a szak, se a környezet, amiben voltam

-szakított velem az első barátom

-2. vizsgaidőszak a második egyetemen amit elkezdtem és nem tudom még, hogy befejezem-e. Nem akarom még abbahagyni, de nincs meg bennem az a lelkesedés, motiváció és szorgalom, ami kéne.

2023. máj. 24. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Laylah ***** válasza:
30%
Anyám lelki bántalmazása tizenéves koromban. A másik pedig egy nagyon mély érzelmi kapcsolat elengedése, másfél évig küzdöttem, mire sikerült túljutnom rajta, de iszonyú mélységek és magasságok váltották egymást.
2023. máj. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!