Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azt mondják a kövér nők...

Azt mondják a kövér nők sokszor önbizalom hiányosak. Viszont,ha valakinek van egy minimális kis önbizalma is,és úgy öltözik,él, ahogy neki jó, kinevetik,vagy kigúnyolják a vékonyabbak.Akkor hogy legyen valakinek így önbizalma?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, aki sokszor bújta a netet és nem kis felesleg van rajta. Azt mondta úgy él,öltözködik,sminkel ahogy neki jó,és hozzáteszem jól is áll neki. Van önbizalma,(NEM NAGYKÉPŰ!!!!) de sokszor meséli,hogy a buszmegállóban összesúgnak mögötte, gúnyosan mosolyognak rajta a vékonyabb nők,pedig tény és való, hogy nem ízléstelen. Akkor hogyan legyen valakinek így önbizalma, ha a többi ember letöri? Szerintem bárkit meg lehetne mosolyogni,vagy kigúnyolni,hiszen nem mindenki születik szépnek. Ti,hogyan látjátok ezt?
2023. máj. 29. 16:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy miatta súgnak össze? Tipikus önbizalomhiányos dolog ilyet képzelni.
2023. máj. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés. Szerinted ez csak vele történik meg?

Nem mondom, hogy nem történt meg. Nem mondom, hogy nem azért, mert kövér.


De szerintem ez tök általános. Én átlagos alkatú vagyok, nekem is volt, hogy beszóltak, vagy kis libák vihogtak, mint a hülyék.


Egyszerűen vannak ilyen típusú emberek.


Munkatársam vékony. Tényleg az, meg nem is túl magas. Szerinted hányszor kapta már meg ugyan így, hogy csonti, egyen már egy szendvicset, rossz rá nézni, menekült, stb.?

2023. máj. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én meg vékony vagyok és nincs önbizalmam, mert még mindig ott tartanak egyesek ,hogy adjak pár kilót? Eszel te rendesen ? Marhára unom már. Sajnos az emberek már csak ilyenek, soha egy kövér vagy duci nőt ,férfit nem szóltam meg.
2023. máj. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit takar az, hogy úgy öltözködik, ahogy neki tetszik? Mert kis hazánk elég intoleráns súlytól függetlenül is azokkal, akik nem birka mód öltözködnek.
2023. máj. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Úgy,hogy tudja mi áll jól neki,és nem vesz fel mindenféle bugyuta maskarát. Ha hurkái vannak,akkor nem gyömöszöli bele magát mindenféle testhez simuló ruhába.
2023. máj. 29. 17:05
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A hármassal egy cipőben járok.Vékony vagyok, utálom a testem, semmi önbizalmam.Unalmas már az elől deszka hátul léc, gereblye meg az eszel te rendesen kérdések.Sosem gúnyoltam ki egy kövérebb nőt.
2023. máj. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Elhiheted, hogy senkit sem érdekelsz annyira, hogy rajtad röhögcséljen
2023. máj. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem rajtam, a barátnőmön.
2023. máj. 29. 18:29
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
Nekem rossz tapasztalataim vannak ezzel kapcsolatban.Az exkedvesem extrém kövér nő volt,közel 200 kg-os.Rengeteg beszólást kapott szegény,a zsírdisznótól a röfögésig.Többször sírt emiatt.Hiába mondtam,hogy primitív emberekkel ne foglalkozzon.Ha velem volt,kevésbé bántották,max megfordultak utánunk.Nyílván önbizalom hiányos volt,igaz én sokat enyhítettem ezen neki.
2023. máj. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Engem meg azért szólnak meg a melóhelyen mert kondizok(nem szterkósan kigyúrt vagyok, csak egészséges formám van). Ráadásul táp.kieg. cég...

Szörnyűek ezek az emberek!

2023. máj. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!