Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Testbeszéd, jelent ez valamit?

Testbeszéd, jelent ez valamit?

Figyelt kérdés

Adott egy esküvői kép, millió fotó rokonokkal, barátokkal. A feleség és a férj egymás mellett, a férj a feleség felé fordulva, vagy szembe a kamerával, kivéve egy fotót, ahol majdhogynem háttal áll a feleségnek, a mellette lévő nő felé húzódva és fordulva.

Én vagyok a feleség, és tudom, hogy nevetséges , de szinte mindennap látom ezt a képet és nem tudom ezt nem észrevenni és zavar. Legyetek kíméletesek légyszi , hogyha mástól hallanam ezt a kérdést,lehet, hogy hülyeségnek tartanám, de így zavar és kész.



2023. jún. 9. 11:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
16%

"csak tudjatok valahogy ott motoszkál valami kis hang a fejemben, nem tudom megmagyarázni"

. Hazudnék, ha érteném, mire gondolsz.


Egyébként írd ide, hogy kamu a kérdésed, és kész. Vagy ha nem, olvasd vissza: szerinted ez alapján mégis milyen hasznos választ várnál el ép ésszel?

2023. jún. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
43%
Ne haragudj, de nem jósolok hosszú, boldog házasságot nektek.
2023. jún. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
43%
Az ilyen fa..ságok miatt mennek tönkre a házasságok a "semmi" miatt.
2023. jún. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

(Én kértem leírást, köszi.) Ezek alapján szerintem nem érdemes aggódnod.

A testvér felesége lehet, hogy tetszik, de biztos, hogy nincs/nem lesz köztük semmi.


A férfiak hűséget fogadnak, nem vakságot. Nem lehet elvárni, hogy ne nézzen meg egy szép nőt. Ettől még ne bámuljon látványosan, de irreális elvárás, hogy meg se forduljon a fejében semmi.

Az esküvőjén amúgy is mindenki felszabadultabb. Jól érezte magát, komfortos volt barátokkal, családdal, közelebb hajolt, mint más közegben természetes lenne, előfordul.

2023. jún. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
69%
Fotózás. Ilyenkor a fotós ad instrukciókat. Lehet amiatt.
2023. jún. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanarra gondoltam mint 2.válaszoló.hogy csak beszélgetett a nővel. De ha kifelyezetten fotózás volt akkor még a fotós adott instrukciókat. Nekem ebből ez jön le: "majdhogynem háttal áll a feleségnek, a mellette lévő nő felé húzódva és fordulva."

Hogy majdnemhogy háttal áll neked arra meg csak azt tudom mondani hogy nem bámulhat téged egész este, gyakorlatilag nem is lehet megmozdulni ha egyetlen ember felé vagyok fordulva.

Ezt a képet meg dobd ki ha ennyire zavar.

2023. jún. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Bizalom kérdése. Ezzel az erővel bármelyik pillanatban megcsalhatna.
2023. jún. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
24%
Én értem a problémát, így elmondva lehet hogy nem jól jött le ezért bagatellizálta el a többi válaszoló. Rögtön jönnek a közhelyek, hogy "magaddal van problémád, kicsi az önbecsülésed", de nem. Ha van valami megérzés akkor nem árt résen lenni. Nem feltétlenül megcsalásra gondolok, az én férjem rokonságával/barátaival kapcsolatban is éreztem valamit amit nem tudtam megfogalmazni, aztán kiderült egy jó nagy disznósága, amiben mindannyian falaztak neki előttem, éveken át...
2023. jún. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
60%
#18: Szóval mert Te férjed átvert, ezért a kérdezőé is át fogja a kérdezőt és résen kell lennie. Eleve, ha mindannyian falaztak neki, az ellen mit tudsz tenni? Vallatni fogod Őket? Komolyan...
2023. jún. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazából teljesen rendben van az önbizalmam, csak szerintem minden családban van egy ,,jó nő" és nálunk a sógornőm az. Amúgy nem volt fotós instrukcio senkinek, odaállt , akinek szólva lett, fotó és kész. De igazatok van, hülyeség ezen fennakadni.
2023. jún. 17. 13:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!