Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Igaz-e rád az alábbi állítás?

Igaz-e rád az alábbi állítás?

Figyelt kérdés

"Úgy gondolom, hogy a munka elveszi az ember életét, mindent fel kell adni érte, én-időt, érdeklődést, hobbikat. Mindezt csak, hogy életben tarthasd magad, de semmi másért csak, hogy tovább dolgozz, mert a munka mellett semmire nincs is idő vagy lényegesen kevés. (Szóval körbeér.) Túl sokat dolgozunk, több szabadidő kéne az embereknek."


Mennyire értesz egyet vele?

Jelöld a szavazásnál (korosztályodnak megfelelően)!


2023. jún. 11. 21:39
A kérdező szavazást indított:
teljesen egyetértek (18-30 év)
részben egyetértek (18-30 év)
nem értek egyet (18-30 év)
teljesen egyetértek (30-50 év)
részben egyetértek (30-50 év)
nem értek egyet (30-50 év)
teljesen egyetértek (50+ év)
részben egyetértek (50+ év)
nem értek egyet (50+ év)
46 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
40%
űBecsali csapdát kikerülve, nem értek egyet vele:DD
2023. jún. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%

40 órában dolgozok, mellette nappali egyetemre járok (rugalmas a munkaidő), edzek, vannak barataim és hobbijaim is.


Mondjuk 22 vagyok, barátnőm most nincs, szóval ha lenne lehet kevesebb időm jutna a hobbikra.

2023. jún. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%

főállás mellett van még egy vállalkozásom is, mellette feleség+gyerekre is jut elég idő.


Ha utált, alulfizetett melót csinálsz, akkor igaz csak a fenti állítás.

2023. jún. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%

Azzal egyetértek, hogy sok túl sokat dolgozunk.

Azon kívül szeretem a munkám, rengeteg dologra megtanított az évek során, sok mindent megtapasztaltam, főleg az emberekhez való hozzáállással kapcsolatban.

Egy kapcsolatom is volt, akit a munkahelyemen ismertem meg. Ugyan annak vége lett, de míg velem volt, azok a legszebb éveim voltak.

Munka nélkül ezek kimaradtak volna.

És semmit adtam fel a munka miatt, mindent meg lehet oldani ha igazán akarja az ember.

2023. jún. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
29%
Nagy baleknak kell lenni ahhoz, hogy az ember ezzel egyetértsen.
2023. jún. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Kitana. ***** válasza:
90%
Szerintem sok a 40 óra egy héten, de az erős túlzás, hogy semmire nincs mellette idő. Akkor nem volt időm valóban, csak hétvégén, amikor messzire jártam, de épp ezért (is) mondtam fel ott. Most 10 percnyire van az új munkahelyem, hamar itthon vagyok és van időm hobbira vagy amire akarom épp.
2023. jún. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
Nem értek egyet vele. Munka mellett van időm a családra, magamra, szórakozni járni, sportolni...
2023. jún. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
Én szeretem a munkámat, így nem kín bejárni. Van időm is utána, az más, hogy sajnos elvesztegetem, pedig céljaim lennének bőven.
2023. jún. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
63%
Heti kb. 40 órát dolgozok, kb. 50 órát alszok, tehát 2x annyi időm van ÉLNI, mint amennyit dolgozok.
2023. jún. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%
Na, így kell leírni egy elhibázott pályaválasztást
2023. jún. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!