Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Belefáradtam az életbe, más...

Belefáradtam az életbe, más is van/volt hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
végzős vagyok, most fogok szóbelizni de nincs energiám/motivációm tanulni rá, inkább játszok és sorozatot nézek helyette. se tovább tanulni, se dolgozni nincs kedvem, nincsenek barátaim, szociális fóbiás is vagyok. nincsenek céljaim, semmiben nem látom az értelmet
2023. jún. 16. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
7 éves korom óta így érzek.
2023. jún. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb. hetente fáradok bele az életbe.
2023. jún. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Az emberek nem az élet ellen "lázadnak", hanem az ellen, amit a torkukon próbálnak meg napi szinten lenyomni "életként", - amit megélünk a legtöbben ebben az országban, az minden, csak nem élet.
2023. jún. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sok sikert a szóbelidhez! Remélem minden rendben megy körülötte.


Hát.. átérzem. Már pár hónapja tengek ilyen állapotban, és egyszerűen nem tudok kilendülni belőle, pedig tényleg igyekszem. Csak sajnos ez annyira elég, hogy ne legyen sokkal rosszabb az egész :c


Azért kitartást mindenkinek!

2023. jún. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 hány éves vagy? nekem ez 5-6 éve kezdődött...
2023. jún. 18. 00:07
 6/7 anonim ***** válasza:

Sajnálom, azért az hosszú idő😓 volt valami számodra kedves tevékenység, dolog, ami ebből ki tudott mozdítani?


Lassan 23 leszek. 2020-ban és 2021-ben sok, velem szemben nem túl fair dolog történt; nálam akkor indult meg a lejtmenet. A jelenlegi mélyponthoz hasonló időszak többször előfordult azóta, csak sajnos a mostani mélyebb és hosszabb is.

(#4 voltam)

2023. jún. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nekem nem volt semmi ami indokolná az életkedv hiányát, csak elkezdődött és évek óta erősödik
2023. jún. 20. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!