Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen tulajdonság, mentális...

Milyen tulajdonság, mentális betegség, ha akkor érzem magam embernek ha játszom az eszem?

Figyelt kérdés

34 éves férfi vagyok. Jó egzisztenciám van, nincs panaszom. A baj, hogy akkor érzem magam embernek, férfinek, ha játszom az agyamat. Főnökösködhetek, pénzeket emlegethetek, nagyzolhatok. Az esik jól, ha hangosan mondom az udvarom, hogy hallja a szomszéd, hogy mi megyünk a nyaralóba, most vettük. Szinte keresem az alkalmat, hogy mások előtt játszhassam az eszem. Ma reggel is kint volt a szomszéd fiatal csaj és kb direkt ecseteltem a haveromnak telefonon, hogy mikor megyek megvenni az új autómat és mennyibe fog kerülni.

Rendkívül negatív ez a dolog! Az érdekes, hogy amikor nem volt pénzem akkor is ezt csináltam, csak akkor hazudoztam. Ki akarnék ebből gyógyulni. Apám ugyanilyen volt sajnos mint én, tőle örökölhettem.


2023. jún. 20. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok szagértő de nekem az jön le ,hogy egy nárcisztikus figyelem hajhász egoista vagy.
2023. jún. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hallgatni arany.

Be kell fogni a szádat és kész.

2023. jún. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán kisebbségi komplexus.Nem érzed magad elfogadhatónak,szerethetőnek a vagyonod,státuszod nélkül.
2023. jún. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Önismeret fejlődés. Az esetek nagyjánál sajnálnak téged vagy rosszabb, mert nem ismered az igazi értékeket, felszínes vagy. Szóval még a betegséged szempontjából is öngól. ://
2023. jún. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!