Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktál szemetelni az utcán?

Szoktál szemetelni az utcán?

Figyelt kérdés

2023. jún. 22. 20:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Amennyiben nincs lehetőségem eldobni a szemetet cipelem magammal, elteszem a táskámba amíg nem találok egy kukát. Volt rá példa haza hoztam és otthon dobtam el.
2023. jún. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
63%

Sajnos jah.

Amikor pl kisboltban veszek egy kávét es sétálok vele az utcán, aztán baktatok baktatok kilómetereken át es sehol egy kuka hát ugy elszokott durranni az agyam hogy akkor eldobom es kész de nem fogom orákon át cipelni magammmal. (Télen a kezem is ráfagy.)


Ezek betesznek nagyon, az olyan övezetek, ahol sehol egy kuka soha.


De jártam úgyis hogy kistesom majszolta valamivel magát, amivel.letöröltem is tiszta ragacs lett, több kukat láttam sorban mindegyik lekötve hogy ki se lehessen nyitni a tetejét sem. Hat rátettem azt a ragacsos szetkent vackot a kuka tetejére.

2023. jún. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 Kitana. ***** válasza:
52%
Volt egy időszak, amikor még normál cigit szívtam és vártam a villamost, valamiért fekete szemeteszsákok voltak ráhúzva a kukákra a megállókban, végig a vonalon. Fogalmam sincs miért, de nyilván így használni nem lehetett, akkor eldobtam a csikket mellé. Mióta Heetset szívok, azt elrakom a dobozába vissza, ha nincs kuka, mert nem büdös, más szemetet nem szoktam elszórni, elrakom én is táskába.
2023. jún. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem, még a csikket sem dobom el.🤷‍♂️
2023. jún. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem jellemző.
2023. jún. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam. Inkább elrakom a táskámba ha nincs kuka és hazahozom. A gyerekeimet is erre tanítom. Sőt nagyon fel tud bosszantani ha valakit meglátok szemetelni. Ilyenkor kedvesen raszolok, a meglepődöttségtől általában felszedik
2023. jún. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
57%
Nem szoktam.
2023. jún. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mondjuk ilyen szempontból szerencsém is van azzal, hogy hova születtem, mert itt a pesti belvárosban tényleg rengeteg a szemetes. Amikor elutazom valahova, akkor szokott feltűnni, hogy máshol nincs ennyi. De nem dobom el sehol a hulladékot, inkább elrakom, ha kell, és elviszem egy kukáig.
2023. jún. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de a táskámból rendszeresen lesz kuka :D
2023. jún. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Ritkán. Pl ha elővennék egy zsebkendőt, de elfújja a szél.

Nem fogom kergetni

2023. jún. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!