Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Félek, hogy felszínessé...

Félek, hogy felszínessé válok... Hogy nem leszek önmagam... Mit tehetek mindez ellen? Van valami recept, hogyan maradjunk önmagunk még akkor is, mikor olyan emberekkel szorulunk egy közegbe, akik hajlamosak átformálni minket?

Figyelt kérdés

2023. júl. 1. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:
72%
Önmagunknak úgysem tudunk hazudni, tehát olyanná nem tudsz válni, amiről megvan a véleményed. Ha olyan közegben vagy és félsz, hogy kirekesztenek akkor hallgasd meg mások véleményét, de legyél diplomatikus, hogy se a közeged se pedig te ne sérüljél.
2023. júl. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Minden ember, közeg és szituáció különböző, más embert hoz ki önmagunkból. Úgy gondolom ez normális. Van, akiknél azt érzem, önmagam vagyok, valakikkel pedig ha mindent bele is adok, akkor sem fognak úgy látni, ahogyan én azt szeretném és amilyen vagyok. Ellene talán nem is tudunk semmit tenni. Csak egyetlen mód van: Olyan emberek társaságát keresni, akik nem éreztetik velünk azt, hogy felszínesnek tűnünk.
2023. júl. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!