Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális ha a gyakori miatt...

Normális ha a gyakori miatt lettem szorongó?

Figyelt kérdés

Sajnos sokat olvasgattam itt az utóbbi időben.

Látom itt mindenkinek szuper az élete, sokat keres, 16 éves kortól egyedül lakik.

Mikor elkezdem olvasni az olyan válaszokat, hogy mentális beteg ha valaki a szüleivel él, vagy szerencsétlen aki nem talál munkát 2 nap alatt, esetleg nem nő aki nem szül, borzasztó rossz kedvem lesz.

Mindenkit leszólnak kommentekben, holott nem is tudják az embernek miért alakult úgy az élete ahogy...

Többször mondom a páromnak, hogy mert a neten ezt mondták mások... Mindig úgy reagál ki nem szrja le. De én már rendesen szorongok.



2023. júl. 5. 20:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
30%
Ez belso szorongás csak. Mert tudod hogy komoly kapcsihoz fel kéne nőni.
2023. júl. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Azt nem mondta senki, hogy azért nem kell mindent elhinni amit az interneten olvasol?
2023. júl. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lenne már normális? Amúgy miért olvasod, ha ennyire megvisel? Vagy ha Gyakori függő vagy, miért nem olyan kategóriában olvasgatsz, ahol nem az általad felsorolt dolgokról van szó?
2023. júl. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

#2: De itt folyamatosan ez megy. Ha valakinek nem tökéletes az élete, azt egyből leszólják.

Tényleg egy lúzernek érzem magam.

Közben a közvetlen környezetemben nem azt látom ami itt megy fent.

2023. júl. 5. 20:58
 5/16 A kérdező kommentje:

#3: Mert csak az emberek témakör érdekel.

Nem vagyok függő, csak szerettem itt olvasgatni vagy válaszolgatni.


Én is sokat dolgozok, szeretnék haladni az életben a párommal, de egyszerűen nem megy egyik napról a másikra. Nincsenek több tízmilliós megtakarításaink. Nincs tökéletes életünk semmilyen téren sajnos.

2023. júl. 5. 21:02
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
Kérlek linkelj az általad beírt "mindenki" példára 5 esetet mondjuk az elmúlt pár hónapból... Félek, hogy csak túlkapás...
2023. júl. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
57%

A legtöbb ilyen kérdésnél nem azokat szidják, akiknek nincs tökéletes élete, hanem azokat, akik rinyálnak a szar életükről, közben meg minden változtatásra buzdító tanácsra van valami ócska kifogásuk. Ami tök jogos.

Ettől még nem kötelező semmit sem magadra venned és úgy élned ahogy mások mondják.

2023. júl. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

"Nincsenek több tízmilliós megtakarításaink. Nincs tökéletes életünk semmilyen téren sajnos."


Szóval ugyanolyan átlag ember vagy, mint ennek a anonim oldalnak a többi felhasználója. Miért hiszed azt, hogy a felhasználók élete tökéletes, mindenki jól keres, mindenki boldog? Mert azt írják?! Ha így lenne, nem a Gyakori előtt töltenék a napot, arc és név nélkül, másokat kritizálva. Az esetek döntő többségében csak az üres szájalás megy, nincs mögötte semmi, trollok az illetők.

2023. júl. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
21%
De azért ennek ellenére továbbra is itt írkálsz, hát nagyon okos vagy te is...
2023. júl. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

"#2: De itt folyamatosan ez megy"

Igen. Itt.


"Közben a közvetlen környezetemben nem azt látom ami itt megy fent."

Hát akkor??

2023. júl. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!