Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan bírjam ki?

Hogyan bírjam ki?

Figyelt kérdés

Egy ideje nagyon mogorvák,gorombák az emberek utcán,boltban stb egymással... Velem is persze. Hogyan bírjam ki addig,amíg külföldre költözöm?

Megértem hogy infláció,de megfullaszt ez a légkör.



2023. júl. 6. 21:48
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Ja, hát külföldön kolbászból van a kerítés...ersze-ersze
2023. júl. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

2# Miből gondolod?

Nem szoktam goromba lenni másokkal,máson levezetni a feszkót.

Könnyű elviselni, mosolygok általában, de van aki annak ellenére is agresszív.

2023. júl. 6. 22:01
 3/10 anonim ***** válasza:
61%

Sajnos ez tényleg így van. Gondolj arra, hogy ezeket az embereket megfosztották a méltóságuktól, éhbérért dolgoznak és nincs szinte semmijük. Nem élnek, hanem túlélnek. Az ország több, mint ötöde alkoholbeteg és gyógyszerfüggő. A benzodiazepineknek pedig mellékhatásként apátiát, ingerlékenységet okoznak.

Ez kiválthatna belőled némi empátiát, de teljesen érthető, hogy frusztrál és el akarsz menni. Nyugaton valamivel kevesebb ilyen nyomorult helyzetben élő ember van.

2023. júl. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#4 Én is gyerekkorom óta pánikbeteg,depressziós vagyok. Én sem keresek jól stb... De agresszív sem vagyok.
2023. júl. 6. 22:07
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A mentális betegségekből nem következik egyenesen agresszió. A szociokulturális nyomorból viszont igen.
2023. júl. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Keruld ezeket a helyeket. Jarj tobbet szorakozni, keresd jobban a boldogsagot.
2023. júl. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Oké, értjük, külföldre költözöl. Nagyon ügyi vagy, piros pontot is kapsz. De amúgy nem igazán érdekel senkit..
2023. júl. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem számít,hogy elköltözöm.... A lényeg hogyan bírjam ki,nem dicsekedni jöttem,segítséget kérni...
2023. júl. 7. 12:43
 9/10 anonim ***** válasza:
Ahogy mindenhol a világon itt is vannak bunkó és kedves közösségek. Valahol tényleg mindenki tapló, valahol meg teljesen családias a légkör. Egyébként meg, gondolom eddig is bírtad, akkor kibírsz még pár hónapot, vagy amennyit kell.
2023. júl. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egy kicsit ecsetelnéd pontosabban a szituációt?

Amúgy azt javaslom, hogy próbálj meg kevesebbet menni olyan helyekre, ahol sok az idegen. Inkább csak barátokkal, családdal találkozz.

Meg gondolj arra, hogy amikor majd ott élsz már régóta, egyszer talán kicsit hiányozni fog Magyarország. Ha nem is az egész, de bizonyos dolgok.

Illetve próbáld meg ignorálni? Bunkó? Beszól? Szärd le magasról! :)

2023. júl. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!