Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok. Milyen számotokra az...

Lányok. Milyen számotokra az ideális leánykérési szituáció?

Figyelt kérdés
Pezsgőbe gyűrű pl? :D

#Álom, eljegyzés
2023. júl. 10. 19:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Semmi sablonos, vagy nyilvános. Legyen meghitt és kreatív.
2023. júl. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk a férjem az édesapámtol kérte meg először a kezem. Nem szoktam meghatodni de elsirtam magam. Nagyon egyszerű volt, semmi cicoma csak egy torta és azon a gyűrű de még most is megkonnyezem.
2023. júl. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nagyon szép. :)

Tiszteli a férjed a régi hagyományokat. :)

Úgy tudom régen valóban az édesapa áldását kérték először.

2023. júl. 10. 19:54
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

Ha férfi vagy, akkor kell ismerned annyira a feleséged, hogy tudd, minek örülne. Nekem sok női ismerősöm a karácsonyfa mellettit tartja a legromantikusabbnak, szűk családi körben, vagy a szülinaposat, nekem azoktól hányingerem van, csalódtam volna a férjemben is, ha így kérte volna meg a kezem.

Mi kirándulni voltunk, tök egyedül, kettesben, a természetben. Nekem ez volt a legjobb, amit kaphattam volna.

De olyan ismerősöm is van, akit egy másik pár lagziján kértek meg, a pár beleegyezésével persze, ott is sírt rítt az új menyasszony, neki az volt a szép, 100 ember között.

2023. júl. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
Nekem a kocsiban, hazafelé úton, vezetés közben a Petőfi Sándor utcában közölte a szándékát.
2023. júl. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
Nekem semmi extra, csak legyünk kettesben. De az sem baj ha előre megbeszéljük. (Nem romantikus fajta a párom) de nekem így is jó. :)
2023. júl. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%

Semmiképp se a semmiből jöjjön + ne mások előtt történjen, ezen kívül mindegy.

A legideálisabb esetben egy szép/emlékezetes nap végén örülnék neki a legjobban.

2023. júl. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Pezsgőbe gyűrű semmiképpen. Fulladásveszélyes, de amúgy is fura lenne a ragacsos csöpögő gyűrűt felhúzni.

Nekem az ideális hogy kettesben vagyunk és rákérdez. Lehet meglepi a konkrét alkalom, de ne a semmiből jöjjön, szóval korábban legyen szó házasságról.

2023. júl. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Jah igen, és engem speciel pont hogy zavarna ha másokkal tárgyalná meg előbb mint velem, és/vagy ha apámtól kérne el mint egy fűnyírót. :D
2023. júl. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút ne legyen nyilvános helyszínen, ne legyen túl klisés és túl romantikus sem, annak nem igazán vagyok híve. Valamint, derült égből fasírtos se legyen, ne feltétlenül utalgasson rá, hanem a házasság, mint téma, kerüljön elő előtte többször és beszéljünk róla.
2023. júl. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!