Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Veletek volt már olyan, hogy...

Veletek volt már olyan, hogy egy boltos vagy pultos olyan bunkó stílusban beszélt és viselkedett, hogy inkább sarkon fordultatok és távoztatok vásárlás nélkül?

Figyelt kérdés

Tehát hogy olyan tahó stílusban válaszolt és bunkón viselkedett, hogy azt mondtátok, akkor inkább bevásároltok másutt, annak az üzletnek a kasszáját nem gyarapítjátok, és távoztatok. És ha igen, hogy történt?

Nekem csak majdnem eseteim voltak, de végül mindig türtőztettem magamat.



2023. júl. 12. 10:21
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
97%

Piacos nekem is van! Egy dobozban fakanalak voltak összegumizva 3-4 darabonként. Leguggoltam megnézni, milyenek vannak egyben, erre rámszólt a pali, hogy mit matatok? Mondom csak megnézem, milyen fajták vannak összegumizva. Odaköpi, hogy tök egyformák, mikor amúgy nem. Nézegettem őket, meg számolgattam, mennyi pénz lesz amit kinéztem, erre megint jön a pali, hogy na, válasszál már... Valami olyat válaszoltam, hogy gondolkodom, melyiket vigyem el, erre konkrétan kiröhögött és a mellettem válogató vevőnek azt mondta, hogy: még gondolkodik, mintha ezzel a fejjel lehetne! Hát annyira felhúztam magam, hogy visszacsaptam a szarjait a dobozba és otthagytam.


A cigós kommentre meg annyit, hogy strandon voltunk a tesómmal, csúszdáztunk párat, aztán lesípolt az úszómester, hogy vegyem ki a fülbevalómat, mert balesetveszélyes. Mondtam, hogy rendben, visszamentünk a szekrényhez, eltettem (sima pici karika fülbevaló). Visszamentünk csúszdázni, erre lecsúszott előttem egy cigó csaj ezzel a qvanagy karika fülbevalóval, ahogy leértem, akkor láttam, hogy a barátnője meg úgy csúszdázott, hogy az orrpiercingje ilyen láncon össze volt kötve a fülbevalójával, plusz köldökpiercingje is volt. Kérdeztem az úszómestert, rájuk miért nem szól? Válasz: ők nem viselkednek balesetveszélyesen!


Ja, jó, bocsi.

2023. júl. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
97%
Igen, de nem a pénztárban, hanem ha pl kértem valami segítséget és rám sem bagóztak vagy kikérték maguknak, hogy zargatom őket egy kérdéssel. Ha már kasszában állok, akkor ha nagyon lassan mennek a dolgok és alig van pénztáros, meg nincsenek képben, hogy mit kéne csinálni, akkor szoktam visszatenni az árut. Nem haragszom ilyenkor rájuk, mert tudom, hogy sokszor beállítanak a kasszába olyanokat, akik nem kaptak rendes oktatást és emiatt bénáznak. Valószínűleg én is azt tenném a helyükben, szóval ez csak az én türelmetlenségem.
2023. júl. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
75%
Nekem csomag átvétel volt ilyen, egy italházba rendeltem egy csomagot mert van ott átvételi pont, mondom majd mikor átveszem veszek valamit még inni is, úgyis olcsóbb ott mint a szupermarketben. Bemegyek, kérdezem itt a csomagpont? Középkorú nő, aki épp valami melóst szolgál ki sörrel odaveti foghegyről hogy ja, de már azt is ilyen lekezelő, hideg stílusban. Mikor sorra kerülök, elkezdeném mondani a csomagszámot, erre szavamba vág, szinte vérig sértődve, hogy mondjam az elejéről hogy mit akarok (mintha nem lenne evidens hogy csomagpontot azért keres az ember mert csomagja jött). Itt már úgy voltam vele hogy oké majd akkor ő mondja amit kell én meg válaszolok. Aztán fél perc matatás után mondja hogy akkor MOST mondhatom a számot (így kihangsúlyozva a most szócskát). Végigmondom, erre megint felfortyan hogy mondjam lassabban. Eltagoltam neki, és egyúttal megérett bennem hogy akkor itt mást nem veszek. Azóta se mentem be oda, és csomagot sem rendelek oda többet, inkább megyek +1,5 kilométert a benzinkúthoz, ott van automata.
2023. júl. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
87%
#6 hú hát én tuti nem hagytam volna szó nélkül, főleg a biztonsági őr viselkedését. De a köszönjük a vásárlást beszolasra is válaszoltam volna valami cifrat. Komolyan elképesztő egyes emberek mit engednek meg maguknak
2023. aug. 5. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
46%
23 Azert te is bunkon viselkedtel, egyreszt azzal, hogy ugy mentel be, hogy kozben epp mast szolgalt ki es beleszajaltal, masreszt nem korulotted forog a vilag, egy normalis ember nem a csomagszammal kezd egy boltban... vagy mert vasarlo vagy, mar kiralykodhatsz?
2023. okt. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

Volt . A piacon. Szőlőt kértem. Rámutattam, melyik fürtött. Csak azért is másikat tett a mérlegre. Mondom: -Nem azt kértem.

Erre ő:

- Jó ez.

-A pénzemért én mondom meg, hogy nekem mi a jó.


Otthagytam.

10 éve felé se nézek. A mellette lévőnél vásárolok. Az kulturált.

2023. okt. 25. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

6-os!

Mire föl tegezi az eladó meg az őr a vásárlót?!

2023. okt. 25. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Az OBI a fő bunkó, vásárló riasztó. Általános élethelyzet: látja, hogy keresel valamit, töprengsz, bizonytalan vagy. Elindulsz felé, hogy kérdezz. Már sarkon is fordul, el is tűnik.
2023. okt. 25. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
28: Az még rosszabb, ha ilyenkor azt hiszik, biztos lopni akarsz, és hátravisznek átkutatni.
2023. okt. 25. 09:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!