Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bizonyos emberek miért beszéli...

Bizonyos emberek miért beszélik ki hangosan a magánéletüket a tömegközlekedésen?

Figyelt kérdés

Én vidéken nőttem fel viszonylag konzervatív családban, ott soha fel sem merült ez, hogy a családi szennyest teregetni kell a nyilvánosságban. Ehhez képest, ha Budapesten felszállok a tömegközlekedésre nagyon gyakran vannak olyanok, akik hangosan, mindenki előtt tárgyalják egymás közt vagy telefonon a személyes, családi, munkahelyi problémáikat ráadásul sokszor trágár stílusban. A kisebbségiek főleg teszik ezt, ahol ők járnak mindenki kell tudja mi folyik náluk.

Ezt nem tudom hova megérteni, nem azt mondom, hogy az ember ne beszélje meg a gondjait a családtagjaival, barátaival, de diszkréció is létezik a világon. Munkahelyi, párkapcsolati problémái mindenkinek vannak, de én pl nem szeretném, hogy erről ismeretlen emberek tudjanak, amikor nincs is semmi közük hozzá.



2023. júl. 14. 21:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%

Jogy rájuk figyeljenek velük fohlalkozzanak őket sajnálják nekik adjanak igazat

Hasonlo a nyilvános kézkérésekhez is, hogy mások nekik tapsoljanak.

2023. júl. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
45%

szabad világ szabad emberekkel.

nem a TE magánéletedet beszélik ki, szóval itt vége is a történetnek.

2023. júl. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
34%

én úgy válaszolok, hogy szoktam ilyen témákról tömegközlekedésen telefon beszélni:


- az emberek többsége úgy sem erre figyel


- aki igen, azt soha nem fogom újra látni, és ő neki sincs fogalma arról, hogy én ki vagyok


- helyközi járaton viszont nem szoktam, mert ott viszont lehet olyan ember, aki ismer

2023. júl. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Kitana. ***** válasza:
32%
Mert baromira nem érdekel, hogy hallják olyan emberek, akiket akkor látok először és utoljára.
2023. júl. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%
Figyelemfelkeltés; verseny, hogy kinek rosszabb; burkolt segítségkérés.
2023. júl. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
41%
Pontosan ez. Ketmillios varosban az utastarsak statisztak az eletedben. Fogalmad sincs, kik azok, ok is tesznek ra, ki mit mond korulottuk.
2023. júl. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%
Túlságosan gátlástalanok, és valoszinűleg van benne magamutogatás, fontoskodás is, szeretné hogy a külvilág értesűljön az Ő nagyszerű életéről.
2023. júl. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%
Mert nem tudnak beletörődni, hogy senkit nem érdekel a szánalmas magánéletük. :)
2023. júl. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%
Sok ember még csak a tudatában sincs annak, hogy milyen szinten idióta, - azért!
2023. júl. 15. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Marpedig tenyleg annyi, hogy totalisan leszarjak, kik vannak korulottuk, milyen erzes hallgatniuk. Minden nap mas es mas ezer ember kozott utaznak varosban, nem szamitjak masik embernek a tomeget.
2023. júl. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!