Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kertes házban élek. Miért...

Kertes házban élek. Miért olyan hihetetlen, hogy nem akarok strandra menni?

Figyelt kérdés

Van egy kisebb medencénk és tudok napozni az udvaron. Szoktam is.

Nem szeretek strandra járni amúgy sem.

Az ismerőseim nagy része társasházban lakik. Gyakran mennek strandra a gyerekekkel, ami érthető.

Folyton kérdezik, hogy én miért nem megyek egyedül. Nincs gyerekem sem, elvagyok otthon. Minek tolongjak valahol, amit nem is szeretek?



2023. júl. 17. 11:27
1 2 3
 21/30 Metionin ***** válasza:
100%
Hát figyelj, én most panelban élek de nem járok strandra, se fürdőbe, mert nem szeretem. 5 perc alatt égek hólyagosra, nem tudok úszni és ha random izzadt embereket/visító kölköket akarnék bámulni, akkor olcsóbban is megtehetném, pl. kimennék az utcára.
2023. júl. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Lakásban lakom és a (kb 28 fok feletti) melegen kívül azt nem szeretem a nyárban, hogy mindenki meg akarja nekem magyarázni, hogy márpedig strandra kellene mennem és márpedig az utazásom célpontjának is vízpartnak kell lennie.
2023. júl. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudok otthon napozni, medencézni, de még így se akarok strandra menni a már felsorolt okokból.:D Inkább megyek majd a hegyekbe, télen meg egy kihalt tengerpartra a melegbe.
2023. júl. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Azokban a kérdésekben, hogy "miért nem bulizol", "miért nincs párod" (=miért nem number1 priority az életedben az ismerkedés), "miért nem strandra mész", "miért nem nyaralsz", "miért nem akarsz gyereket"

nagyon sokszor igenis az van, hogy legyél olyan, mint az összes többi ember és mint ÉN, mert ha látom, hogy másképp merészelsz élni és úgy is boldog vagy, akkor ezzel rombolod az önbizalmamat / elgondolkoztatsz és bizonytalanná teszel, kellemetlenséget okozol ezzel.

2023. júl. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

#20 "ha van otthon medence akkor abbol is eleg par alkalom mert valljuk be azok is egyre koszosabbak, dragabbak"


Akinek van otthon akár egy kisebb medencéje, az tudja, hogy olcsó medencézés nincs és nem is volt soha. Vagy a pénzeddel, vagy az időddel, munkaerőddel de fizetsz érte.

Ezt még megértem. De mi az, hogy koszosabbak? Hol élsz te, ahol koszosak az otthoni medencék? Igen, drága a medencék fenntartása, de pont ezért egy megfelelően karbantartott otthoni medence tisztább, mint egy nyilvános strandmedence.

2023. júl. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

Nem ilyen óriási beépített medencénk van. :D

Nyilván tisztítjuk, de kell is. Ki szeretne a koszos, algás vízben ülni?

Tisztán lehet tartani. Én sem értem miért lennének egyre koszosabbak?? :DDD

2023. júl. 17. 15:19
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Fuss neki ujra. A tavak koszosabbak. Erdemes az egesz mondatot elolvasasni es ertelmezni egy szovegben nem csak egy reszet mert ugy mast jelent 🤔🤷 Am van medence a videki kecoba.. joval olcsobb mint strandolni. Benzin, belepo, kaja, pia stb. 2 fonel 15-20
2023. júl. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

Sejtem. De a kisebb medencék tisztántartásának az ELVE lényegileg megegyezik az 50 méteres strandmedencék karbantartásának elvével. De ha egy medence koszos, az nem a medence hibája, hanem az igénytelen, hozzánemértő kezelőjé.

Nyugodtan strandolj a kertedben, ha figyelsz a vízkezelésre, tisztább vízben fürödhetsz mint a tömeg a strandon

2023. júl. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Persze, hogy figyelek rá hogy tiszta legyen! :)
2023. júl. 17. 15:46
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Én nem voltam még a Balatonban pedig 15 perc séta ide a part, ha kérdik miért? mert nem szeretem a strandolást ennyi. Aztán nem is kérdezgetik ha kétszer-háromszor megkapják ezt a választ.
2023. júl. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!