Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzem, hogy amerikainak...

Miért érzem, hogy amerikainak születtem?

Figyelt kérdés

26 éves leszek, és amióta eszemet tudom, Amerikában szeretnék élni. Sok kultúrát szeretek, köztük Japánét is, és teljesen nyitott ember vagyok, de valahogy életem során mindig Amerikához vonzott a szívem, holott tudom, hogy ott sem fenékig tejföl az élet.


Mitől lehet ez? Hogyan csökkenthetném?



2023. júl. 18. 01:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%

Miért kellene csökkenteni?

Ha ez az álmod, tűzd ki célul és valósítsd meg! ... többeknek sikerült már, miért lennél kivétel?

2023. júl. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%
Én meg azt érzem, hogy homoszexuális vagyok, viszont nem tudok elképzelni egy kézfogásnál intimebb kapcsolatot más férfival.
2023. júl. 18. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
70%

Azért érzed ezt, mert csecsemő korod óta ezt ordítják mindenhol az arcodba, ezzel mossák az agyad a szórakoztatóiparon keresztül a termékeken át az interneten keresztül mindennel, hogy az USA a világon a leghatalmasabb, legcsodálatosabb, hibátlan, mindenki oda vágyik, az angolszász kultúra és az angol nyelv a legtökéletesebb dolog a földkerekségen.

Ha a Szovjetunióba születtél volna, akkor most Oroszországról kéne ugyanezt gondolnod.

2023. júl. 18. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
62%
Amerikának nincsen önálló kultúrája.
2023. júl. 18. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
37%
Mert valami baj van a fejedben.
2023. júl. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%

Én meg Svájcinak.

Látszatra fényévekkel jobbak a dolgok ott mint itthon.

De például ott is ugyan úgy meg lehet szakadni munka ügyileg,csak ott legalább megfizetik.

2023. júl. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
53%
Esélyes, hogy azt sem tudod, hol vagy. Nem teszel semmi rosszat, ha csatlakozol azok köréhez, akik ez erkélyükre/ablakukba kitűzik a nemzeti színű zászlót az év 365 napján. Sokan képtelenek fejben tartani, hogy hol születtek, ill. élnek és ezért szükségük van arra, hogy időről-időre megerősítsék magukban az információ helyes ismeretét.
2023. júl. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
80%

Lehet de nem biztos, sok olyan filmet néztél.

Lehet ha sok Ausztrál filmet néznél akkor meg oda szeretnél menni.

2023. júl. 18. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
78%
Előző életedben indián voltál.
2023. júl. 18. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
46%

Meg kellene nezni, milyen szinu a segged, ott, ahol a nap nem èri.


Lehet, hogy rèzbőrű vagy vagy valamifèle indián származású. Ezesetben meg tudom èrteni, hogy a szulofolded utan vagyakozol.

2023. júl. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!