Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ilyen felkapott tucat nevű...

Az ilyen felkapott tucat nevű celebek miért nem adnak maguknak művésznevet?

Figyelt kérdés

Ilyen Szabó Erikák a Barátok köztből, meg Tóth Andik pl?


Most ilyen nevekkel, hogy Szabó meg Tóth nem is értem, hogy hogyan várják el, hogy rögtön beazonosítsák őket, mikor komolyan mindenkit így hívnak.

Túlságosan tucat, mindenki az.


De még mellé Erika meg Andi kb a 30 feletti nők fele az.

Alapból elég kicseszés és szar érzés lehet a millió Szabó vagy Tóth egyikének lenni, de így meg aztán pláne.


A Kelemen Anna miatt is más Kelemen Annák csesztek rá.


Lola pl adott magának nevet, de ő is benézte később mert ma meg már minden lány lola, Lia, lea, lili, léne, lara, lora laura....

Ezzel az erővel maradhatott volna Judit is.

De ő legalább Korsós. Az se túl szép de mégsem egy Szabó vagy Tóth.



2023. júl. 18. 08:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Ez a van kalap - nincs kalap esete. Ha tucatneve van az a baj, ha egyedi névvel nagyzol, akkor meg az. Amikor Balogh Szilárd művésznevet adott magának, akkor meg azért szívták a vérét. Tóth Andi nem adott magának, te meg ezért.
2023. júl. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%

Ez az ő dolgok,nagy valószínűséggel jól érzik magukat így is az életben.És te honnan tudod,hogy ők mit várnak el,meg kiktők(?)

De beteg vagy te,hogy ilyen zagyvaságokat írkálsz.Hidd el,ha akarják,majd ők megtalálják a módját a dolgoknak.

2023. júl. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Figyu, amikor én fiatal voltam, akkoriban az énekeseknek mind művésznevük volt, mert az volt a divat. Korszakalkotó újdonságnak számított a VIP zenekar, amiben az igazi nevükön szerepeltek a tagok. Üdítő változatosság volt a sok Julian, Tommy G, Cory meg hasonlók között Imit és Gergőt látni. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy nem feltétlenül baj az, hogy manapság tudjuk, hogy kit hogy hívnak.
2023. júl. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Hát második kettőnk közül nem tudom ki tűnik idegbetegnek.

Én érthetően leírtam a kérdésem, semmi zagyvaság nincs benne, arról, hogy te imbecil vagy nem mások tehetnek bocs.

2023. júl. 18. 08:37
 5/16 anonim ***** válasza:
79%

Ha egy Szabó Erikáról neked egy színész jut eszedbe és nem az iskolai menzán levest szedő konyhás nő (vagy bármilyen más random személy igény szerint), akkor nem kell művésznevet használnia, mert így is közismert ember.

A Tóth Andi viszont művésznév, mert nem ez a polgári neve.

2023. júl. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
59%

*Nagyobb..

Meg latom, 15%-on allsz, mindent megmagyaraz🤣

2023. júl. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
Csak kíváncsiságból: mi Tóth Andi polgári neve?
2023. júl. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
35%

Tóth Andrea

[link]

2023. júl. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
62%

Én pont, hogy örülök annak, hogy nem valami gagyi művésznéven futnak ezek az előadók, hanem a rendes polgári nevükön. Sokkal jobban hangzik egy Tóth Andi, egy Péter Szabó Szilvia vagy egy Rúzsa Magdi, mint mondjuk egy Betty Love, egy Judy vagy egy Barbee.

Ráadásul az előbbiek legalább magyaros hangzásúak, az ilyen kitalált művésznevek meg jellemzően amerikamajmolók.


Tóth Andi polgári neve egyébként Tóth Andrea.

2023. júl. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%

Au. Ez a Tóth Andrea fájt. Gondoltam, hogy nem Andiként anyakönyvezték… azt hittem, valami totál más.

Egy Andrea Andiként fut, (ahogy az Andreák 99%a), hű, mekkora művésznév.

2023. júl. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!