Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem szeretem az angolt?!

Miért nem szeretem az angolt?!

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy szeretnék angolul megtanulni, de unom és nem állhatom ki az angol nyelvet. Azon kapom magam, hogy spanyolt és olaszt tanulok.

2023. júl. 19. 13:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy az angol pont nem az a nyelv ami neked megy. Én is tanultam középfokon beszélem, de nagyon nehezen tanultam meg. A német nekem ezerszer könnyebben megy pedig az nehezebb. Több mindenre kell figyelni. Ha nem megy és nem életbevágóan fontos akkor hagyd azt a nyelvet. :)
2023. júl. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Költözz Angliába, Amerikába ott megtanulod, ha szereted, ha nem
2023. júl. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

10-11-es válaszolók, köszönöm!

Általános iskolában németet tanultam, és mondhatni, hogy jól ment. Középiskolában angolt, és az már kevésbé ment jól. Azért akarok angolt tanulni, mert az a világnyelv, és mindenhol azt mondják, hogy alap tudás manapság, és anélkül nem lehet boldogulni. Spanyolból és olaszból már B2-es nyelvvizsgám is van, bár spanyolból ha minden jól megy, hamarosan a C1-es is meglesz. Azt mondták, hogy akik több nyelvet beszélnek, úgy könnyű megtanulni egy újabbat, amit a franciánál tapasztalok, de az angolra valahogy nem áll rá az agyam. Nem tudom mi lehet az oka.

2023. júl. 19. 16:04
 14/16 anonim ***** válasza:
91%
Talán mert mindenhol ez aa nyelv megy 1000-el, és ráuntál, jobban van érzéked más nyelvhez.
2023. júl. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Egészen egyszerûen rossz módszerrel tanulsz. Ráadásul görcsösen, muszájból. Próbáld megfigyelni magadat, hogyan tanulsz olaszul, meg spanyolul, mi teszi azt örömtelivé, és ugyanezt próbáld az angolra is alkalmazni.
2023. júl. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én meg a németet. Suliban muszáj tanulnom, de amint vége van úgy otthagyom mint minden fűszálat a mezőn. Helyette érdekel a francia, orosz, japán, kínai, koreai szóval nem érzem nagy problémának. Te se érezd ezt az angollal. Ha nem tetszik, hát nem, helyette van 100 másik nyelv, tanuld azokat amiket szeretnél. Senki sem fog fegyvert fogni rád hogy tanulj angolul vagy véged.
2023. júl. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!