Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jó embernek tartod magad?

Jó embernek tartod magad?

Figyelt kérdés
2023. aug. 1. 20:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én igen.
2023. aug. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
Dehogy.. nagyon távol vagyok tőle. Próbálok segíteni másoknak és úgy élni, hogy tükörbe tudjak nézni. De szerintem, ha valaki igazán megismer és tudna rólam mindent, akkor biztos, hogy nem tudna szeretni/kedvelni.
2023. aug. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem és volt már pár százszor ez a kérdés.
2023. aug. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. aug. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2023. aug. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%

Nem.

41F

2023. aug. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
41%
Régen annak tartottam magam és az is voltam. Ma már nem tartom magam annak. Pont ugyanolyan szar vagyok mint bárki más.
2023. aug. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem azt tarthatja magát jó embernek aki egy egészséges közösség hasznára van és ezt a visszaigazolást kapja tőlük, hogy "jó ember" = jóvezető, jó király, ... .


Azt nem hívnám jó embernek aki nem árt senkinek!


Jó embernek születni kell, úgy ahogyan zseninek is és tehetségesnek is, ezt nem tudod elsajátítani mint belső tulajdonság.

Legtöbb ember szerintem nem, hogy nem ismer, de még csak hírből sem ismer olyan embereket akik jók.

Mondok néhányat: JFK, Martin Luther King, Gandhi, Hamvas Béla, ...(rengeteg jó ember van olyanok mint a mágnesek, pont mert mindenki oda törekszik csak nincs benne az a tűz ami a legnagyobbakban ami hajtsa őket)


Az a jó ember aki kockáztatja a sajátéletét/ érdekeit azért, hogy valakinek/ valakiknek javuljon az életminősége, az igazságot helyezi a személye elé, és ezzel akár lemond a saját életéről azért, hogy az élet a Földön fejlödjőn erkölcsileg.

2023. aug. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Régebben annak mondtam volna magam. Azóta inkább átlagosnak, vagy inkább rossznak, mint jónak, ha muszáj választani. Megkeményedtem néhány esemény, ember hatására.
2023. aug. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%
Nem
2023. aug. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!