Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak! Miért nem adtok...

Férfiak! Miért nem adtok magatokra?

Figyelt kérdés
Kedves férfiak! Ha egy nő legyen igényes, ápolt, ti miért nem tudtok az lenni? Pl karbantartani az arcotokat hogy ne legyen csúnya miteszeres, pattanásos, zsíros. Vagy ha ezekről nem is tehettek, legalább a szemöldökötök igazíttasátok ki egy kozmetikussal. Rengeteg férfi (aki jó képű lenne) összenőtt csúnya formátlan szemöldökkel látom. A hajat is illene beállítani hogy nézzen már ki valahogy. Mellékesen egy kis parfüm vagy legalább izzadásgátló se ártana. (Ezek azokhoz szól akik rendszeresen fürdenek, tisztálkodnak) Miért nem lehet az arcotokat tényleg karbantartani? Nekem az arc a legfontosabb azt nézem meg legelőször. Kiábrándító mikor egy helyes pasi nem törődik ezekkel

2023. aug. 5. 01:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
58%
Azért, hogy el ne csábítson minket egy magad fajta helyes csaj, hogy később bepalizhasson minket.
2023. aug. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Ugyan kérlek, ne általánosíts
2023. aug. 5. 01:14
 3/24 anonim ***** válasza:
67%
#1 Mivel palizna már be?Ez egyszerre aranyos és nevetséges.
2023. aug. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
36%
Nincs a környezetedben elég metroszexuális férfi?
2023. aug. 5. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Kroms ***** válasza:
90%
Gondolom, mert nem neked akarnak megfelelni. Én is felszólíthatnék ezúton minden nőt, hogy hanyagolja a mű-/hosszú körmöt, mert a férfiak túlnyomó többsége undorítónak tartja, de tudom, hogy magukért csinálják, úgyhogy elfogadom és elkerülöm őket.
2023. aug. 5. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Oké, de ez szimpla igényesség hogy az összenőtt szemöldöt kiszedjétek/igazítsátok meg az arcot megsikáljátok legalább szappannal. Gondolom kedves 5.-ös válaszoló te még a szádat se mosod meg reggelente.

Aztán minden ilyen pasi csodálkozik hogy miért nincs mellettük normális nő.


Az más kérdés ha nem szereted a műkörmöt mert az nem az igénytelenséget tükrözi, szimplán relatív nemtetszés a részedről. Akkor lennél korrekt ha hanyagságról dumálnál

2023. aug. 5. 02:32
 7/24 A kérdező kommentje:
4-es itt k* nem erről van szó. Csak ha a pasik ennyire elvárják hogy nézzek ki valahogy meg legyek nőies, akkor ők miért nem képesek tenni magukért semmit?
2023. aug. 5. 02:38
 8/24 anonim ***** válasza:
88%
Alapból a nő választ. Gondolod, hogy aki eddig nem kellett senkinek sem, akkor az, ha áttér divatmajommá, akkor majd "biztosan" kell majd?
2023. aug. 5. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Kroms ***** válasza:
70%

#6

Ha valaki szándékosan elrondítja magát mások szemében, mert saját magának inkább úgy tetszik a külseje, az pont ugyanaz, mintha eleve lexarja vagy nem veszi tudomásul, hogy igénytelenül néz ki.

"te még a szádat se mosod meg reggelente" - Csak akkor szoktam, ha éjszaka alva járva öntudatlanul bezabálok. Erre viszont eddig még nem volt példa...

2023. aug. 5. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Ok, 27 éves nő vagyok aki igen is ad magára, találkoztam már jóképű fiúval ha egy kicsit figyelt volna ezekre, együtt is lennénk mert amúgy nagyon rendben volt vele minden belsőleg.
2023. aug. 5. 06:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!