Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az USA-ban nincsenek önbizalom...

Az USA-ban nincsenek önbizalomhiányos emberek?

Figyelt kérdés
Nekem úgy tűnik, hogy ott mindenki olyan pozitív, nagyon magabiztos és sokra tartja magát. Valószínűleg az oktatás, nevelés is ilyen, hogy mindig azt mondják a gyerekeknek, hogy bármire képesek, valósítsák meg önmagukat. Beszéltem egyszer egy magyar sráccal, aki kint doktorizott és azt mondta, hogy az ottani diákok sem okosabbak, mint az itthoniak csak sokkal több önbizalmuk van és elhiszik, hogy lehet nagy dolgokat elérni. Talán ez az "amerikai álom" koncepció is nagyon sokat hozzátesz ehhez.

2023. aug. 19. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

De, nagyon is, mert az a társadalom kultúra nélküli, hibás én képpel rendelkező, patyomkin társadalom.


Tisztelet a kivételnek!

2023. aug. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

Nemrég jött ki a statisztikai, hogy a tavalyi évben rekordot döntött az öngyilkosságok száma, plusz tegyük hozzá a sok lövöldözést. Nekem erről nem a magabiztos, sikeres fiatalok jutnak az eszembe.

Ezt csak úgy pluszban itt hagyom, bőven van hasonló videó

[link]

2023. aug. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Miért ne lennének?
2023. aug. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Sok van...
2023. aug. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!