Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy jönnek ehhez a magyar...

Hogy jönnek ehhez a magyar emberek?

Figyelt kérdés

Tegnap sétáltam innivalóért és megszólal egy roma nő, hogy fekete zokni, fehér cipő és ki öltözködik már így ?


Hát nekem furcsa ez a beleütöm az orrom más öltözködési stílusába. Egyáltalán mi közük van hozzá ?


És mielőtt valaki elkezdene rasszista ostobaságokat írni. A magyar emberek többsége is szintén ugyan ezt teszi.


Számomra ez gyomorforgató.



2023. aug. 19. 14:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%

Hú, most volt egy ilyen tapasztalatod. Ez van. Valaki kimerte mondani, hogy nincs ízlésed. Lépj tovább.


Nekem még sose szóltak így be.

2023. aug. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
A probléma már ott elkezdődik, hogy rámozdulsz ilyenekre! -Őt jobban idegesíti, ha azt veszi észre, hogy nem veszik észre!
2023. aug. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%

Nekem kb 3 hónapja szóltak be"két futóbolond sportoló" mert le volt nőve a hajam és az arcszőrzetem is megnőtt.

Az első dolgom az volt amikor megérkeztem haza, hogy rendbe szedtem magam és sokkal jobban éreztem magam utána.


Nekem is égett az egom, de más nem sérült.

(egész után azon törtem a buta fejemet, hogy mégis miért probléma ez számukra)

2023. aug. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Noren1989 ***** válasza:
17%
Akkoreztet mostan jelentettem.
2023. aug. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Én meg se hallottam volna. Ha meghallom, arra gondolok, biztos nem nekem mondták. Úgyhogy nem is foglalkoztam volna vele.
2023. aug. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%

Kérdező, ne általánosítsál, nem mindenki ilyen

Meg pl nemtom,lehet, hogy ő otthoniaktól ezt tanulta, hogy ők is lemernek szólni mindent hangosan.

Hogy meg nekik honnan jött, hát túl magas, v túl alacsony önbizalom;és akkor ettől a beszólongatástól "nyeregben érzik magukat".

2023. aug. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

A primitív bunkók szólogatnak be, főleg ismeretlennek. Azt hiszik számít a véleményük, hát nem...

Gondolom valami retkes, ízléstelen trampli volt.

2023. aug. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem nem a primitív bunkók szólogatnak be hanem

a frusztráltak, s fentről > lefelé!

2023. aug. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Először mindig az érdekel ki mondja, és aztán már lehet nem is fog érdekelni mit mondott.
2023. aug. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
62%

4 és fél évtizedet megéltem már és SOHA senki nem szólt be az öltözködésemre. Sem Magyarországon, sem külföldön.

Ez furcsa, h veled meg állandóan ez történik.

2023. aug. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!