Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az általános oka annak, ha...

Mi az általános oka annak, ha valaki alig kap Facebookon like-ot?

Figyelt kérdés
Csak azért jutott eszembe, mert egy barátnőmnek 2-300 ismerőse van, nem emlékszem pontosan, csomó képet tesz fel utazásról, eseményekről, amik tényleg tök szépek és izgalmasak, de jó, ha kap 6 reakciót rá.

2023. aug. 24. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A csomó képbe belefáradnak az emberek. Én többet szoktam kapni ilyen esetekben, pedig nem is vagyok nő.
2023. aug. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A lájk a modernkori s.ggnyalás.


10-ből 9 ember nem azért lájkol egy képet, mert tetszik neki a tartalom, hanem mert tetszik neki az, aki ezt megosztotta. Hogy most ez férfi vagy nő, totál irreleváns.


Ezért élnek meg jól a r.bancok. Mert a sok idiótának elég egy pi.safotó, lájkol, kommentel, mert az hiszi ha olyanokat ír hogy "jaj de szép vagy" meg "feleségnek való vagy" meg "mindent megadnék neked" akkor majd megb.szhatják.


De az emberek többségét k.rvára nem érdekli a 445. sajtos pogácsa recept sem, ha arra lájk érkezik, az azért van mert hát mégiscsak a Zsuzsika osztotta meg.


Ha meg a példánál maradunk, én soha 1 utazós képet sem lájkoltam még, mert sosem érdekelt az utazás. Biztos szép, meg nagy élmény, de kb. les.arom a 984999-ik görög tengerparti képet.

2023. aug. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Mert azok nem profilképek.
2023. aug. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az előző válaszokon kívül még arra is lehet gondolni, hogy lehet, hogy többszáz ismerőse van, na de ebből mennyivel tartja ténylegesen a kapcsolatot? Lehet, hogy csak azzal hattal. A többieket meg hidegen hagyja, csak ismerőse, mert 100 éve találkoztak egyszer, vagy ismerőse, mert az apjának az ismerőse, és akkor csak visszajelöli, vagy nem is ismeri sehonnan, csak úgy ott van, stb.

Nekem van 70 ismerősöm, pár évente még őket is szelektálom, de ha valami eseménydús élményről teszek fel valamit, akkor abból 40 reagál is rá. A maradék 30 emberrel nem állok olyan kapcsolatban, inkább csak volt kollégák, vagy tudom, hogy olyan szinten nem szokott netezni, hogy lehet, nem is látja.

2023. aug. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
43%

Én sose értettem ezt az utazós kép posztolást. Ennek mi értelme? Egy élményt megélni kell. Vagy elmesélni, személyesen. Fbre kitenni egy képet, nem hogy unalmas, de konkrétan felvágás. Egy feltűnösködni akaró majom tesz ki ilyet.


Én is jártam izgalmas helyeken, meg is vannak a képek, a falon, a számítógépen, némelyik albumban. De FBre soha nem posztoltam ilyet.

2023. aug. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!