Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az introvertáltakra jellemzőbb...

Az introvertáltakra jellemzőbb a (kicsit) körülményesebb fogalmazás írásban?

Figyelt kérdés
2023. aug. 27. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Higgadt introvertált barátom írásban nagyon jól kommunikál és tanulmány nélkül is ért a hivatalos levelekhez. Én meg tanultam ilyet, de heves vérmérsékletű ambivertált vagyok.
2023. aug. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
nem. pl én nagyon introvertált vagyok, félek kimenni az utcára de leszarom a nyelvtani szabályokat
2023. aug. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
3: a nyelvtani szabályok és a körülményesebb fogalmazás nem ugyanazt jelenti.
2023. aug. 27. 12:51
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
körülményesen sem szoktam fogalmazni
2023. aug. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Én pont, hogy írásban tudom magam jobban kifejezni .
2023. aug. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
6: De ez nem feltétlen jelenti azt, hogy az átlagnál körülményesebben fogalmazod meg a mondandódat, vagy sem.
2023. aug. 27. 13:16
 7/7 anonim ***** válasza:
88%
Az introvertált emberek írásban sokkal jobban fejezik ki magukat, hiszen rengeteg zavaró tényező megszűnik olyankor, senki se vág a szavukba és végig tudják gondolni, mi az, amit valóban papírra szeretnének vetni. Szebben fogalmaznak, mindent körülírnak, rengeteg író kerül ki közülük, hiszen van tehetségük a dologhoz :D Ráadásul - mivel ők a fejükben élnek, rengeteget álmodoznak - olyan sztorikat képesek előkapni a semmiből, hogy mások csak pislognak rendesen :D Mindegyik jellemvonásnak vannak előnyei, az extrovrtáltak könnyebben megtalálják a hangot más emberekkel, míg a skála közepén elhelyezkedő személyek pedig mindkét oldal előnyeit magukénak mondhatják valamilyen szinten.
2023. szept. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!