Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nincs jogsid = nem vagy férfi?

Nincs jogsid = nem vagy férfi?

Figyelt kérdés

[link]


Ez a kis beszélgetés ihlette a kérdésemet.


Nincs jogsim nekem sem. Valahogy még nem éreztem szükségét. Kerékpárral és tömegközlekedéssel minden hová eltudok jutni.


Nem érzem fusztráltan vagy hasonló magam, de nagyon sok lány gondolkodik hasonlóan. (nincs autód=nincs f@rkad).


Kapcsolatban élek, de előtte volt néhány próbálkozásom.

Volt olyan lány aki egyből a lényegre tört egy kis idő után. -"na és milyen autód van"?, -"jól fizető állásod van, de még sincs autód?".

Persze voltak kivételek, de nagyon sokan ráfeküdnek a hasonló anyagias dolgokra (autó, ház, stb.).



2023. aug. 27. 17:00
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
91%
Mondjuk én nő vagyok, de amikor valaki meghallja, hogy nincs jogsim, úgy néz rám mintha ufó lennék. Azért nincs, mert rettegek a forgalomban vezetéstől és nem is igazán érdekel.
2023. aug. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
74%
A nők ösztönösen vonzódnak a tehetősebbekhez, ami érthető, mert jobban biztosítva látják a gyerekeitek felnevelését, ebből következik minden.
2023. aug. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
48%

Egy bizonyos szintig normális,hogy senki nem akar egy csóró albérletről albérletre buszozó meg vonatozó pasival párkapcsolatba kezdeni.

Ez fordítva is igaz.

2023. aug. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
86%
Vezetés képessége egy ugyan olyan hasznos képesség mint mondjuk az angoltudás. Persze, biciklivel meg vonattal is le lehet jutni a Balatonhoz, de autóval mégis csak kényelmesebb, nem vagy időhöz kötve, olyan úton mész amerre mondjuk a vonat/busz nem menne, ha meglátsz valami érdekeset megállhatsz és megnézheted, stb.
2023. aug. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
34%

#2

Ez a gyerek való miatt való vonzódásos dolog a pénzesekhez már nem igaz.

A csajok hatalmas többsége már nem id akar gyereket. Szimplán csak azt akarja h eltartsák a kis pics…t. Ne kelljen neki a gyárban gürizni mert csak egy érettségije van.


Kérdező

Sajnos, nem sajnos de nagyon sokaknál elvárás már ez. Tudod ha neked van kocsid akkor neki nem kell már vennie mert te majd odaadod. Ha nem érzed szükségét a jogsinak/kocsinak akkor nincs semmi baj. De ha munkahelyet váltasz ott is sok helyen elvárás.

2023. aug. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
88%

Én amikor gimis voltam nagyon rosszul éreztem volna magam, ha barátnőmnek hamarabb van jogsija és Ő visz engem el valahová.



Szóval alapvetően én úgy gondolom nem árt ha egy férfi ért mindenféle dologhoz. AZ autóvezetés pont egy ilyen dolog.

De jó ha meg tudod javítani a szekrényt ha leesik az ajtaja.

Jó ha tudod, hogyan kell a biciklinek kicserélni a kerekén a külső gumit...vagy az is jó ha tudsz biciklizni.


Nem elengedhetetlen, hogy tudj biciklizni ebben a szituációban amiben most vagy, de van olyan szituáció amelyben rossz ha nem tudsz vagy kellemetlen és kerülhetsz ilyen szituba.


Ismerősöd vesz egy autót, autóval kell értemenni, megkér a másikat vezesd haza és hasonlók



Szóval helyzetfüggő.


Attól függ zavar-e


Engem zavarna saját magamban, de mást a világért sem ítélnék el miatta.AZ viszont tény, hogy sokszor hasznos.

2023. aug. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
76%

Azt se felejtsük el, hogy amit leírsz, az kb. csak a nagyvárosban élők luxusa.

És bármennyire is durván hat, igen, részben igaz, nem a nem vagy férfi, hanem a nem vagy felnőtt inkább.

A férjemnek volt jogsija, de amikor összejöttűnk, jó ideje nem vezetett egy korai rossz tapasztalat miatt.

Én 18 éves korom óta vezetek, muszáj is volt.

Nos, én el nem tudtam úgy képzelni az együttélést, gyerekvállalást, hogy a párom ne vezessen.

Szerencsére partner volt ebben, újra volán mögé ült és egész jól belejött. És ahol élünk, ott ez feltétel a gördülékeny mindennapokhoz.

2023. aug. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
21%
Csináld meg, itt azt írják a csajok hogy hasznos szóval burkoltan ez azt jelenti hogy igen kell, elvárják.
2023. aug. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
82%
Nekem sincs, próbáltam már de nem sikerült. Nem lehet ezzel mit kezdeni sajnos. Ha elkezded sincs rá garancia hogy sikerül. Vagy van érzéked hozzá, vagy nincs. Illetve ha félsz az is baj.
2023. aug. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim válasza:
72%
Engem is zavarna, autónk nincs (és Budapesten nem is tartom létszükségletnek, tele a város bérelhető kocsikkal) de valahogy nekem akkor is hozzàtartozik egy férfihoz, hogy tudjon vezetni. Ha meg családos, főleg nem tudom elképzelni, hogy lehet úgy meglenni gyerekeket ide-odavinni, stb…
2023. aug. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!