Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Előfordult már veletek, hogy...

Előfordult már veletek, hogy nagyon küzdöttetek egy képzésért majd mire odajutottatok a körülmények miatt elvesztettétek a motivációtokat és arra gondoltatok, hogy jobb lenne hagyni az egészet? Mit döntöttetek végül?

Figyelt kérdés
2023. szept. 2. 22:59
 1/9 A kérdező kommentje:
Amennyire motivált voltam úgy kezdek magamba fordulni.
2023. szept. 2. 22:59
 2/9 anonim ***** válasza:

Voltam így: érdekelt a talpreflexológia, elmentem egy képzésre. Párban dolgoztunk, a gyakszis társam sem volt szimpi. Amikor a vége felé jártunk a képzéssel, kezdtem rájönni, hogy én full intro vagyok, így ebből a végén nem lesz vállalkozás-építés. A vizsga gagyi volt, de lett papír.

Sajnos azóta sem használom a megtanultakat.

2023. szept. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát ez doktori amúgy. :D Mondjuk én se vagyok egy extrovertált típus az már igaz.
2023. szept. 2. 23:10
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, éppen most fordul elő. Most decemberben lesz 1 éves a csúszásom, ha addig nem sikerül elvégeznem, hagyom a fenébe. Nem akarom pazarolni az életemet akkor sem, ha ezért idővel vissza kell majd fizetnem ösztöndíjamat. Választok inkább egy másik képzést.
2023. szept. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi a baj vele? Nem tanulsz újat benne már? Vagy még nem érzed h eleget tudsz? Vagy màr konkrét dologba csatornàznad a tudàsod, csak nincs mibe? Mi az ami régen motivàlt és most màr nem?
2023. szept. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igazából a távolság és a körítés teszi számomra nehézzé most. Persze sejtettem, hogy ez lesz csak sokkal nehezebb hiszen nem ehhez vagyok szokva és hát a beosztás sem igazán szabad.


Persze nyilván szeretném meg biztos kialakul majd ez csak most nehéz azért.

2023. szept. 3. 12:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Voltam. Kézhez kaptam a diplomámat és úgy ahogy volt ment a fiók mélyére, azóta sem vettem elő :D
2023. szept. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jártam hasonló cipőben. Jelentkeztem egy főiskolai képzésre, aminek kezdetben minden percét imádtam. Aztán kaptam egy borzalmas csoportvezetőt, aki folyamatosan azt éreztette velem, hogy a többiekhez képest semmi vagyok. Tepertem, amennyire csak tudtam, és a saját képességeimhez képest rengeteget is fejlődtem. Neki ez se felelt meg. A dolog már odáig fajult, hogy lelkileg kezdtem teljesen kikészülni.


Világ életemben jó tanuló voltam, a legtöbb tárgyamat ötössel vagy négyessel zártam. Itt pedig szó szerint vért izzadtam a hármasért. Sose voltam elég. Tényleg nagyon megviselt.


Amikor a szigorlatomat kettessel zártam az ő tárgyaiból, nagyon elkeseredtem, és komolyan fel akartam adni az egészet. Ugyanakkor álmaim állásáról volt szó, és a többi részét tényleg élveztem. De nem voltam benne biztos, hogy megéri-e ez a szenvedés...


Végül egy teljesen banális dolog segített átlendülni a dolgokon, és új erőre kaptam. Rájöttem, hogy nem engedhetem meg magamnak, hogy egy ilyen ember tönkretegye a jövőmet. Akkor is lediplomázok elsőre, ha beledöglök is :D A többi tanárom, a családom, a barátaim, ráadásul még a gyakorlati helyem is mellettem állt. Végül meg is szereztem a diplomámat, és négyes érdemjeggyel zártam le a tanulmányaimat. Legszívesebben az orra alá dugtam volna a diplomámat, hogy nesze, tessék, megcsináltam :D De nem akartam lealacsonyodni az ő szintjére.

2023. szept. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Velem is volt már ilyen, bár nem olyan "drasztikus". Telefonon lebeszéltem mindent egy fizetős tanfolyammal kapcsolatban, csak vizsgázni kellett volna bemenni később, már kiküldték postán a tananyagot is, de az utolsó pillanatban rájöttem, hogy ez nekem nem fog sikerülni (szakítás, eleve meglévő mentális bajok milliója...).

Nem bántam meg, hogy nem dobtam ki feleslegesen az ablakon egy rakás pénzt...

2023. szept. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!