Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is szereti rajtam kívül...

Más is szereti rajtam kívül nagy wczés után vizes wcpapírral megtörölni ottan?

Figyelt kérdés
Szerintem sokan nem csinálják, csak megtörlik szárazon. Én meg konkrétan le is mosom róla így. Utána olyan jó érzéssel jövök ki a klotyóról, mintha újjászülettem volna.
2023. szept. 7. 10:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam vizezni, úgy jön le igazán minden nem odaillő dolog.
2023. szept. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
A másik: a "szerintem sokan nem csinálják" - Ezt hogyan állapítod meg? Elvégre ez meglehetősen tabu téma az emberek között. Egynehány beszámoló alapján pedig igen nehéz bármi messzemenő következtetést levonni 7-8 milliárd emberre. Ebből nagyon labilis statisztikai "számítás".
2023. szept. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

2# Eddigi párjaim sem csinálták és a családtagjaim közül sem szokás. Oké, ez kb 10 ember csak, de akkor sem szokta egyikük sem.

Lehet több embert kéne megkérdeznem, de nincsenek ismerőseim.

2023. szept. 7. 11:40
 4/19 anonim ***** válasza:
Erre való a nedves wc papír, még jobb eszköz a bidé vagy bidé kiegészítő a wc-re.
2023. szept. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Sok dolgot csupán szokás alapján csinálunk, felülbírálás / átgondolás nélkül. Ilyen lehet például egy nagy wc-zés is. Ezekből a gyerekként betanult dolgokból nehéz kiszakadni, különösen egy ilyen eseményből, mivelhogy ez ritka, nemkívánatos, nem szeretünk róla gondolkozni, úgy tekintünk rá, minthogy az időnket húzza stb. Az tehát, hogy a családtagjaid nem csinálják, számomra úgymond 1 (jó, 2) embert jelent, mivelhogy 1 (azaz 2) embertől tanultátok el.


Itt a weboldalon kérdezhetsz embereket, a valóságban nem sok embert fogsz tudni megkérdezni. De itt sem mindig az értelmes, gondolkozó tábor van jelen (aki felülbírálja, átgondolja cselekedeteit), így tehát még 50-100 véleményből sem lehet csupán erről az oldalról messzemenő következtetést levonni.

2023. szept. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Lehet valakinek nyűg a nagy wczés, de én viccen kívül nagyon szeretek kakilni. Megnyugtat és utána megkönnyebbülök.
2023. szept. 7. 12:21
 7/19 anonim ***** válasza:

Nyilván a megkönnyebbülés érzése jó, de maga a megszülés folyamata szerintem nem kellemes vagy éppen semleges érzést ad. Nem tudom, hogy ki mennyi idő alatt végez, de számos embertől hallottam, hogy a wc-n ülve ezt meg azt csinálták 10-20 percen keresztül. Jó, lehet az is, hogy nem siettek. Nekem is volt ilyen időszakom, amikor nem siettem, mert nem is tudtam, mert nem jött, csak lassan. Most viszont sokszor túl későn indulok és már ki-kilóg és mikor leülök, akkor zúduk kifelé. Én tehát nem sokat töltök nagy wc-zéssel. Meg én élethelyzetemből kifolyólag máshogy csinálom, könnyebben is jön ki, valamint rájöttem arra, hogy hogyan tudok rásegíteni az indítására (ha nem jönne), ezért már nem igen töltök 5 percnél többet.

(Nagyon ritkán megtörtént, hogy kitörléssel együtt 30-60 mp-en belül kész voltam. Álmélkodtam, hogy olyan állagú volt, hogy SEMMI nyomot nem hagyott. Igen elképedtem. Megfigyeltéseim óta (mondjuk 5-8 éve) 5-nél több ilyen alkalom nem hiszem, hogy volt. 1-2 perces szülésekből azért voltak bőven. (Sokszor ritkán wc-zek (3-5 naponta), mert keveset eszek (élethelyzetemből kifolyólag).)

2023. szept. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nedves vécépapírt használok már legalább 10 éve, anélkül (szárazzal) egyszerűen nem jön le rendesen. Még a táskámban is tartok egy kis csomaggal, meg a munkahelyi szekrényemben is. Ha mégsincs nálam, veszek valahol és visszamegyek külön csak azért a vécére, hogy használjam.
2023. szept. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Normális esetben, azaz egészséges állapotban naponta, reggel kellene nem kemény, formált, a WC csészét nem megfogó, nem bűzös, könnyen kiürülő székletet ürítenünk. Normális széklet esetén gyakorlatilag nem lenne szükségünk WC-papírra, mert az egészséges széklet szinte nem is okoz szennyeződést a végbéltájékon.
2023. szept. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is szeretem nedves törlőkendővel megtörölni ottan.
2023. szept. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!