Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy kezeljem ezt a helyzetet...

Hogy kezeljem ezt a helyzetet introvertáltként?

Figyelt kérdés

Alapvetően nincs bajom az emberekkel, szeretek társaságba lenni. Viszont sok énidőre van szükségem, amikor nincsenek emberek a közelembe. Se családtag, se barátnő, barát, senki. 1-2 ilyen nap, és feltöltődök, leeresztem a gőzt. Viszont mostanában erre nincs lehetőségem. Az elmúlt pár napban folyamatosan emberek között voltam, mindig beszélt hozzám valaki, és ha hazajöttem, valamelyik családtagom folyamatosan beszélet hozzám állandóan. És most ott vagyok, hogy holnap megyek nyaralni a barátnőmmel, és akármennyire szeretem, szét robbanok az idegtől, hogy nem tudom 1 hétig egyedül lenni megint.


Mit csináljak, hogy ne legyek befeszülve a nyaralás alatt?



2023. szept. 11. 15:05
 1/10 anonim válasza:
100%
Felkelsz előbb, elmész egyet sétálni. Vagy csak szimplán megkéred hogy hosszúak voltak a napok iktassatok be a délutánba egy kis csendespihenőt. Nem hiszem hogy a barátnőd nem értené meg, főleg ha ismer.
2023. szept. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Felnott modjara megmondod nekik hogy neked most menned kell. Ha kozeliek haverok/baratok akkor megertik ha mar kozolted veluk az introvertaltsagodat.


Ha ismeretlenek akkor valami alibi - faj a hasad, hanyinger, de egyebkent ismeretlennek koze sincs hogy miert akarod otthagyni.

2023. szept. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ezt általában pont így szoktam közölni, de sose érti meg senki, és furának tartanak, amiért egyedül szeretnék lenni, mert hogy ők nem ilyenek. Plusz sokszor ezt támadásnak veszik, hogy biztos velük van a bajom, de mindig mondom, hogy szó nincs ilyenről, egyszerűen csak egy kis magányra vágyom.

A barátnőm a legnehezebb, ő teljesen extrovertált, és ki is jelentette, hogy sose fogja megérteni, hogy én ennyi egyedűllétre vágyom, mert ő pont a fordítotja ennek, és mindig arra vágyik, hogy legyen valaki mellette.

2023. szept. 11. 15:23
 4/10 anonim ***** válasza:

Egyszerüen bevonulsz a fürdöszobába, elmégy sétálni, keresel egy könyvtárat, múzeumot, ott mindig lehet találni nyugodt helyeket.

A nyaraláskor meg elöre beszéld meg a barátnöddel, hoyg naponta egy órát egyedül akarsz lenni, erre szükséged van.

Ha ezt nem érti meg, akkor a kapcsolatotoknak semmi jövöje.

2023. szept. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%

A választ már előttem megírták, én csak annyit tennék hozzá, hogy végre egy normális introvertált, aki nem embergyűlölő, nem szocfóbiás, vannak barátai, van párkapcsolata, rendes élete. Tehát nem olyan, mint ezen az oldalon a magukat "introvertáltnak" címkéző degenerált szerencsétlenek.

Felüdülés volt olvasni.

2023. szept. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen megértelek, nekem is szükségem van az egyedüllétre. Menj el egyedül valahova, sétálni, bármi. Barátnődnek mondd el ezt, amit itt leírtál. Ha nem érti meg, akkor tényleg nincs is miről beszélni.
2023. szept. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem kell magyarázkodni senkinek,vonulj félre és kész.Utána majd meglátod,mit hoz a szitu,ne agyalj előre rajta.Így ki fogsz tudni kapcsolni.
2023. szept. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Úgy tudom, hogy az introvertáltak nem szoktak idegesek lenni.
2023. szept. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Mert, ha te egy olyan ember vagy, aki nem csak introvertált, de napokig nem szólhat hozzá senki, hisztis, és még nagyhangú is. Akkor mégsem szeretem az introvertáltakat. Én azt hittem, hogy ők pont nem ilyenek.
2023. szept. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Az én ferjem is inzrovertált inkább. Én szöges ellentéte. Nehéz sokszor...nelünk már gyerekeink vannak ö sokszor lent marad tv-zni én meg várom h feljöjjön hozzám. Egyetem alatt is hasonlóan volt. 14 éve nehéz ezt így tolerálnom de próbálom ;)
2023. szept. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!