Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valóban hozzám hasonló személy...

Valóban hozzám hasonló személyiségű embereknek való a bankárkodás, vagyis jó bankár lesz belőlem?

Figyelt kérdés

Kitűnő érettségi bizonyítvánnyal elkezdtem a BGE-t. És apám azt mondta nekem nem rég, hogy mi tagadás az ilyen személyiségű emberekből lesz bizony a legjobb bankár és jó szakot választottam mert az egy nekem való szak. Nos alapból egy kedves embernek tartom magam de vannak olyan társadalmi rétegek akiket nem tudok elviselni. Például azokat akik egy normális általános iskolás tanulmányi eredménnyel képesek beiratkozni igénytelenebb szakközép vagy szakiskolákba ahol aztán csodálkoznak ha szar nekik. És ilyen helyeken tesznek le amatőr szakokat. Aztán egyetemre nem mennek mert nem akarnak. Helyette inkább egész tini meg fiatalkorban végig dolgozzák az összes nyarat csak mert tanulni nem akarnak egy kicsit sem. Meg 19-20 évesen már eljegyeztetik/megkéretik magukat feleségnek. Vagy már feleséget akarnak. Azt utána meg bőgöznek 10 év múlva, hogy nem hagyták maguknak kiélvezni a fiatalkorukat. És ezzel másokat is kissé erre motiválnak. Azt kozmetikus, műkörmös, kőműves meg hasonló szakmákkal. De akkor legalább mennének ezek az emberek tovább tanulni más amatőr szakmákra.A cink csak az, hogy nálam ilyen lány akart bepróbálkozni jól le is oltottam mikor megtudtam, hogy eljegyeztette magát várom az ugyanilyen gyökér csávóját aki fajtájához híven megakar ezért verni. Azt jöjjön én meg majd jól feljelentem. Másik meg az, hogy sikeres vagyok a nőknél. Szerencsére jut bőven a normális fajtából. De az ilyen gyökereket mint az szeretem leoltani. Legyen az lány vagy fiú. De egyébként egy jól szocializált alfa vagyok. De bizony szókimondó akár a barátaimmal is. És mindig őszinte vagyok mindenkivel nem érdekel ha fáj, mindig jobb az igazság. De nem tagadom le az erős személyiségemet meg szüleim is tudnak róla. De az egyetemista már megérdemelt nyáron egy Iphone 14 Pro Max 256gbt. És szüleim is elismerik milyen okos vagyok.

19/F



2023. szept. 11. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valóban az ilyen nyálasképű, nagyzoló, okoskodó férfiaknak való a bankárkodás. Amúgy minden szavaddal egyetértek, de az eladásmódod... apáááám:D
2023. szept. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A gond, hogy személyiséged nincs egyelőre. Semmilyen.
2023. szept. 12. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hozzád inkább a médiacelebkedés illene. Ilyen nagy képernyővel simán ott a helyed a nagyok között, 40 milliós sportkocsival száguldani éjszaka a belvárosban, bedrogozva, és beleszarni a világba.
2023. szept. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, apád tévedett. A sikeres bankár ismérvei nem a nagyképűség, beképzeltség, üres fej és a "hűdefaszagyerekvagyok"-stílus, ezek a celebek jellemzői.


Viszont mivel azt írod, hogy "De egyébként egy jól szocializált alfa vagyok", igazából kár is válaszolni, mert te csak az alfahímes troll vagy.

2023. szept. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez a kérdés komoly - amit kétlek -, akkor nem hiszem, hogy ilyen személyiséggel valaha is befutsz a szakmában. Legalább egy kis alázatot tanulnod kellene. És nem az a lényeg, hogy jó vagy-e a nőknél, lol. A férfi kollégáim 80%-a szingli, és a munkájának él (néha már egy kicsit beteges szinten). Bankárként magánéletre nincs sok idő, ha nagyon komolyan csinálod - munkában meg alig látsz nőket (sajnos).
2023. szept. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!