Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A kövér lányok/nők általában...

A kövér lányok/nők általában miért olyan nagyképűek? Más is ezt tapasztalja?

Figyelt kérdés

Nyilván nem mind az! Nem akarok bántani senkit a súlya miatt, én is kövér voltam, meg amúgy szeretem, ha van mit fogni a másikon.

De a munkahelyemen azt tapasztaltam, hogy a kövér csajokra sokkal jellemzőbb, hogy el vannak szállva maguktól. Főleg az, amelyiknek valahogy sikerült összejönnie egy jó palival. Van egy ilyen nálunk is, köszönni is derogál neki, mindenkit kibeszél, és úgy viselkedik, mintha ő szarta volna a spanyolviaszt. :D Egy másik meg csak protekcióval került be, mert a súlya miatt kiesett volna a rostán, de köszönni az se tud...



2023. szept. 21. 13:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nemcsak a kövér nőkre jellemző, de szerintem a nők többsége önbizalomhiányos, és úgy próbál kompenzálni, hogy felveszi ezt a nagyképűsködő megjátszott magabiztos stílust.

Na most egy kövér nőnél ez már durvább. Gondold el, hogy nekik nem bókolnak, sokszor nem is udvariasak velük a férfiak.


Nekem is van kövér kolleginám, aki ráadásul mérnök, tehát azt se lehetne mondani rá, hogy buta lenne.

Mégis elképesztően kritikus mindenkivel, különösen a fiatal jó alakú nőkkel. Bennük vhogy mindig talál valami hibát :D

De tudnék korábbi munkahelyeimről is. Volt egy 50 éves durván elhízott női főnököm, aki nem kicsit volt frusztrált. Ő pl. a fiatalokat is utálta, különösen a vékonyakat.

2023. szept. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem az is lényeges,hogy az illető kövér nőnek van-e párja.Aki egyedül van,jóval frusztráltabb,kötekedőbb.Az előző válaszoló volt főnöknője gondolom szingli volt.
2023. szept. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
60%

Azért elég nagy szórás van a duci/dagi nők között. Van aki 120+ kilósan ducinak, molettnek, plus size-nak titulálja magát, más meg 80-90 kilósan dagadt bálnának.

Mi számít nektek kövérnek? Linkeljetek képet

2023. szept. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem csak nőknél és kövéreknél van ez így, nekem Pl. Informatika szakon feltűnt, hogy a legcsúnyább, legfurcsább kocka férfiak a legbunkóbbak is a nőkkel, míg a jól kinéző férfiak meg kedvesek. Jól írták előttem, az önbizalomhiányos emberek gyakran azt szokták meg, hogy velük bunkóznak mások és ezért inkább előre bunkók, hogy úgymond ők legyenek felül.
2023. szept. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
31%
13: ezek szerint te olyan formás 120-as vagy :)). Ha nem akarod érteni magad miatt.
2023. szept. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!