Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A szakpszichológus rá fog jönni?

A szakpszichológus rá fog jönni?

Figyelt kérdés

23 éves fiú vagyok. Jelentkeztem egy fegyveres szervhez munkára. (Nem közrendőrnek meg katonának, annál komolyabb helyre)


Átestem a fizikai, orvosi alkalmasságin és az átvilágításon is. Mindenhol pozitív elbírálást kaptam. Holnap jön egy 3 lépcsős pszichológiai alkalmassági.


És most jön az a dolog ami miatt kiírtam a kérdést. A saját nememhez vonzódom. De nem nyíltan vállalom, pár ember tudja a környezetemben. Szerintetek a szakpszichológus rá fog jönni?


Teljesen átlagos, heteros megjelenésű, viselkedésű srác vagyok.



2023. szept. 28. 00:00
A kérdező szavazást indított:
Igen, rá fog jönni mert ez a munkája.
Nem, minden ember más és más, és a szexuális orientáció nem leszűrhető 1 beszélgetésből.
Nem ez fogja érdekelni. Hanem hogy nem vagy-e pszhiopata stb.
17 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy rájön-e, de szerintem ha számára ki is derül valami apróságból, akkor is csak max. magában konstatálja, hisz elvileg nem a homoszexualitás kiszűrése a cél.

Ugye nem kizáró ok? Mert ha valami okból mégis (nem tudom, hogy működnek a rendőrségnél/katonaságnál "komolyabb" fegyveres szervek 😀), és felvesznek úgy, hogy eltitkolod, akkor abból később nagy problémád lehet (pl. alap a kirúgás).

2023. szept. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
az lenne az alap hogy felvállald mit érzel. ha ez itt kizáró ok, akkor kár oda menned, nem lehet célul kitűzni egy élethosszig való titkolózást, főleg hogy rá is szoktak jönni
2023. szept. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem rá fog jönni.

De számít ez? Kizáró ok lenne annál a testületnél? Nem hinném. Akkor meg miért tartasz tőle?

2023. szept. 28. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy beszélgetésből nem lehet rájönni. Ezenkivűl megsem probálja kitalálni, mert ez teljesen lényegtelen számára, és a fontos dolgokra fognak koncentrálni, a korlátozott idő alatt. Az idegrendszer, a személyiség stabilitását érettségét probálják felmérni. Az ön és közveszélyes viselkedést, konfliktus kezelést mérik fel. A szélsőséges viselkedést, gondolkodást probálják tetten érni. Az esetleges alkohol és drogproblémákat probálják kiszürni.
2023. szept. 28. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem az a baj, hogy meleg vagy, hanem az, hogy nem vállalod fel, mert a titkolózásnak, hazudozásnak van fordulópontja, nyomás alatt vagy ok nélkül és nem biztos, hogy ugyanolyan jó dönréseket hozol.
2023. szept. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!