Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ilyen fiatalon kapuzárási pánik?

Ilyen fiatalon kapuzárási pánik?

Figyelt kérdés

Közelítek a harminchoz, és egyre elkeseredettebb vagyok. Úgy érzem túl vagyok a legjobb dolgokon és alig vár rám már új.

Már soha nem fogom újra átélni az "nagy első dolgokat", mint pl a szerelem, gimi, érettségi, egyetem, diploma, elköltözés otthonról, lakásvásárlás, autóvásárlás, munkahely, stb, estig tudnám sorolni. Úgy érzem megvan az összes nagy mérföldkő, és már semmi olyat nem tartogat a hátralévő életem, mint ez az elmúlt 30 év. Talán házasság, és majd a gyerekkel ezeket újra átélem, amikor ő éli meg ezeket először, de ez szörnyen kilátástalan számomra, mert ez nem csak rajtam múlik.

Más is van így ezzel?


2023. okt. 5. 00:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Ilyen nagy problémáid vannak?
2023. okt. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
38%
Na mi van, mégse jött be az élet?
2023. okt. 5. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát az nem hangzik jól h azért hozunk egy újabb életet evilágera , mert unatkozunk, és majd gyerek szórakoztat ha már más életcélunk nincs. Van sok más ami örömet okoz, pl tudást elmélyíteni vmiben, segíteni vhogy embereknek akik már léteznek, nem kell újat létrehozni
2023. okt. 5. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
30%
40 felé közelítek és igazad van már semmi jó nem vár rád.
2023. okt. 5. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Vegyél még 8 lakást,meg 12 autót,ezekkel egy ideig izgalmas lenne megint az életed.
2023. okt. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Sajnos én is így vagyok vele, pedig még csak 31 vagyok.
2023. okt. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú, hogy a fogyasztásban mérik a boldogságot
2023. okt. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fordítva van, én nem értem el semmit az életben és annyi mindent elkéne még csak nehéz mert csóró vagyok és nem a legokosabb. Szerintem jobb a te helyzeted, bár én tartanék itt 30 évesen mint te...
2023. okt. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

7.vagyok, én is így vagyok vele mint az utolsó.

Az van bennem hogy innen már lehet hogy nem lesz semmi komolyabb elérve, ha eddug nem volt.

2023. okt. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez a rengeteg megfelelési kényszer tönkre teszi a legtöbb embert. Hova hajtotok ennyire, a temetőbe?
2023. okt. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!