Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismer tek olyan embert, akit...

Ismer tek olyan embert, akit nem érdekelnek a komolyabb, mélyebb témák, beszélgetések? Nem tud, nem akar részt venni ilyenekben, inkább a smalltalk. Esetleg ti magatok ilyenek vagytok?

Figyelt kérdés
2023. okt. 10. 09:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Ismerek. Miért?
2023. okt. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Metionin ***** válasza:

Persze, sokat. Legalábbis anno akikkel muszájból voltam összezárva (osztálytársak, csoporttársak nagy része) ilyen volt. Oké, hogy nem biztos, hogy velem akartak az élet nagy dolgairól beszélgetni de csak a divat, sorozatok meg hasonlók volt náluk a téma mindig, később meg a fészbuk, ki mit tett ki, milyen képei vannak stb.

Akiről biztosan tudom, hogy nem tudnak ilyesmikről beszélgetni, a szüleim. Anyámnak csak a főzés, időjárás, random pletykák és annyi, ha valami értelmesebbről próbáltam beszélni, mindig belevágott vagy szimplán felállt és ment tévézni. Apám ugyanez csak neki a témák a meccs, időjárás, horgászat, ő magától el se kezd soha beszélgetni és szintén lazán kimegy a mondatod közepén, mert ha az nem a fentebb említett témák egyike, akkor nem érdekli.

2023. okt. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ismerek én is .. és most? Olcsóbb lett a benzin?
2023. okt. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. okt. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyen vagyok. De régen az ellenkezője voltam. Tehát beszélgettem mélyebb témákról is meg minden. De akikkel ezeket tettem idővel lekoptak mellőlem, eltávolodtunk egymástól. Ma már ha ritkán találkozunk az utcán köszönés nélkül megyünk el egymás mellett. Én nem emlékszem hogy bármi olyat tettem volna velük ami miatt ez történt. Így akik ilyenek azok egy idő után megtanulják felesleges bárkivel is mélyebb erzelmesebb témákról beszélni mert idővel mindenki eltűnik mellőle. Vagy ők változnak vagy te. Ilyen az élet. Idővel megtalálod a párod akivel megbeszélitek ezeket a mélyebb dolgokat vagy max 1 haveroddal akirol tudod ő már ott marad melletted. De kb ennyi. A többi embernek meg úgyse tárulkozol ki többet.
2023. okt. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen. Engem a small talk sem érdekel. A komolyabb, mélyebb témákba meg nem szeretek belemenni, mert nem érzem sosem azt, hogy szabad lenne-e, megkérdezhetem-e, foglalkoznánk-e a témával a személlyel együtt, így inkább nem igazán beszélgetek senkivel sem.
2023. okt. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!