Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is próbál küzdeni az...

Más is próbál küzdeni az alkohol ellen?

Figyelt kérdés
Úgy ittasnak lenni, hogy ne látszódjék.

2023. okt. 21. 07:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Én ikább úgy küzdök, hogy csökkentem a mennyiségét miden adandó alkalkalommal. A hatása ellen nem küzdök. Nem látszik rajtam semmi, amíg meg nem szólalok.
2023. okt. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Biztos a világban van más is így,de ezért kár piálni.Kiadsz egy csomó pénzt,aztán folyamatosan kínlódsz a fent írtak miatt is,meg a másnaposság miatt is(hacsak nem iszol rá és folyamat be vagy mattulva).

Én sörözgetni szoktam,de jelenleg (és kb.2 hónapja) vagyok úgy,hogy egyre jobban nem kívánom és egyre jobban sajnálom rá a pénzt,főleg ha jön az az 50 Ft-os plusz betétdíj baromság.Szerencsére nincs semmi bajom,ha nem iszom,sőt jobban is vagyok.

Szerintem Te is próbáld meg elhagyni a francba,úgy sz.r az egész piálás,ahogy van.54F

2023. okt. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi az a más is. Nem látom a lehetőségeket, csak a cinizmusomat próbálom tompítani.
2023. okt. 21. 09:01
 4/13 anonim ***** válasza:
63%

Te kérdezted,hogy "más is"?Ez volt a kérdés.Nem írtad le,hogy ha igen,akkor írja le pl. a tapasztalatait erről,stb.

Mivel kapcsolatban vagy cinikus?

2023. okt. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

4#

A fogyasztói létünkkel.

2023. okt. 21. 09:38
 6/13 anonim ***** válasza:

A társadalom ilyenné nevelődött/rendeződött/alakult.Minden problémát az emberiség csinál saját magának.

Írnál példát,mire gondolsz?

2023. okt. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

6#

Amiről nem tudnék az nem is fájna. Élnék egy kis egyszerű életet és ha éhendöglök stb. akkor ez volt a sorsom. Nincs fogyasztói nyomás, hogy részt vegyek ebben a képtelen fejlődésben, versenyben. El lennék egy picike tanyán. Csak az a probléma felszámoltuk ezt az életmódot is. Manapság pénzt, időt, energiát kéne belefektetni és fokozatosan nem elvágólag kivonulni. Nem lehet széllel szemben hugyozni.

2023. okt. 21. 10:17
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Hogyha alkohol a vezetékneved előny pl. Boros Pista, vagy Maláta Gergő. Úgy alkesz, hogy maga sem tud róla.
2023. okt. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sokáig nem ittam. Aztán összeköltöztem egy kollégámmal, aki iszik/nem nagyon, de ő pl minden hétvégén jár bulizni/. Egyszer belengette, hogy igyak vele. Ittunk, jó volt. Azóta iszom megint. Nem rendszeresen, és nem sokat, de ma pont egyedül vagyok, és inkább vettem egy üveg koktélt, és azt iszogatom egésznap. Úgyis szülinapom lesz hamarosan. Ezek után úgysem iszom megint hetekig.
2023. okt. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
szoktam alkoholellenes tüntetésekre jarni csak nagyon ritkak
2023. okt. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!