Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen stresszoldót ajánlotok...

Milyen stresszoldót ajánlotok a nagyképű, kihanemén típusú emberek ellen?

Figyelt kérdés

Valakivel beszélgetek, ez meg odajön, dobálja a haját, kinyomja a csöcsét, valamit odahápog, csakhogy őrá figyeljenek, kit érdekel, hogy éppen pofázok.

Vagy megkérdi, mivel eteted a macskádat, csak azért, hogy mondjon egy jobbat, amit ő ad, hogy ezzel bizonyítsa, ő aztán a legjobb gazdi, ő mindent megad neki, nagyon félti. Mitől??

Vagy kihallgatja a beszélgetésedet egy másik emberrel, úgy csinál, mintha csak ott tenné a dolgát, közben sunyin hallgatózik, aztán másnap hallod vissza a szar keverést, hogy én ilyen meg olyan dolgokat magyaráztam, aztán fele se igaz, azt se tudja, miről volt szó.

Meg lenéz és úgy beszél egy emberrel a többi előtt, mint egy dedóssal vagy egy idiótával, megalázza, a végén még meg is kérdi, hangsúlyozva, hogy "érthető volt, vagy mutassam meg még egyszer, lassabban??"

Annyira idegesít, hogy az hihetetlen. Nem csak egy ilyen emberről van szó.

Esetleg mesélnétek, ha veletek is van valami hasonló?

Nagyon bánt, hogy sok ember szarba se veszi a többi embertársát. Hogy megalázzák, kihasználják a többit, csak mert megteheti.


2023. okt. 25. 22:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Stresszoldó?

Kerüld el. :)

2023. okt. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

"érthető volt, vagy mutassam meg még egyszer, lassabban??"


Nem. Mutasd meg még egyszer, lassabban.

2023. okt. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

2-es!👍👍👍

Sőt!

Még mindig nem jó.

Mutassa meg jóval lassabban.


Röhögd szembe. Meg fog hökkenni.

Az ilyen addig habosítja magát, míg látja, hogy téged idegesít.

2023. okt. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Még mindig nem jó.

Most próbáld meg gyorsabban megmutatni.😁

2023. okt. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Nincs ilyen nyugtató. Sok ilyen ember van, vagy elviseled, vagy akkor takarodj a társadalomból, minthogy a hisztiddel rombold a közösséget.


Amúgy nem baj, ha valaki nagyképű. Csak ne dicsekedjen. Azokat tényleg utálni kell.

2023. okt. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
28%
Nincs önbizalmad. Ezért látod meg az ilyen embereket.
2023. okt. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%

A magyarok többsége pont ilyen indokolatlanul beképzelt, löttyedt, szerény képességű átlagember.

Így érdemes nagyon megválogatni, mivel állsz szóban és minimálisra csökkenteni a kommunikációt a legtöbb emberrel.

2023. okt. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Amikor becsapódik a megkezdett társalgásodba, mint egy szelet zsíros kenyér, akkor kimerevedsz és amikor provokálja a választ, közlöd vele, hogy türelemmel megvárod, míg odébbáll annak érdekében, hogy befejezhesd a már elkezdett kommunikációdat a másik emberrel.
2023. okt. 26. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Már gondoltam rá, hogy elköltözök egy mindentől távoli tanyára és megélek abból, amit megtermelek magamnak.

Ősember életmód.

2023. okt. 26. 02:43
 10/12 anonim ***** válasza:
Volt már arra példa, hogy közöltem egy ilyen emberrel, amíg én veszem a fáradtságot, hogy végig hallgatom a mondanivalóját, addig én is elvárom ezt tőle - a kölcsönösség elvén. Nem tetszett neki, de azóta működik a dolog!
2023. okt. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!