Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért erőszakosabbak a férfiak...

Miért erőszakosabbak a férfiak és hogy lehetne ezen változtatni?Hogy lehetne lenullázni a bűnözési rátát?

Figyelt kérdés

A férfiak okozzák a háborúkat,ők követik el nagyrészt a bűncselekményeket,ők kínozzák és fejezik le egymást,ők okoznak gazdasági válságot.Tisztelet a kivételnek.Nyilvánvaló,hogy nem minden férfi erőszakos.

Az oktatással, vagyis annak hiányával van a baj?


2023. nov. 5. 12:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
Remek provokáció, de egy mondattal megfordítom: nők szülték és nevelték fel az összes olyan férfit, akit elítélsz.
2023. nov. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

XY kromoszóma, magasabb tesztoszteron szint.

Ennél sokkal bonyolultabb, de ez az alap. Ha többet akarsz tudni róla akkor hosszasan kell utána olvasni.

Röviden tömören az evolucio így alakította ki a férfit, állatvilágban a hím egyedeket.

2023. nov. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Én férfi vagyok és eszembe se jutna fegyvert fogni egy másik emberre,nem követnék el bűncselekményt,nincsenek szélsőséges nézeteim.Biztos velem van a baj...

Engem már az is zavar,hogy férfiak alpári módon szitkozódnak focimeccseken.Nekem eszembe nem jutna így viselkedni,pedig szeretem a focit.

Amúgy meg férfi és nő nevel gyereket.

A nők sem szentek,de én nem látom azt,hogy lefejeznék egymást.

Sokszor undorodom egyes férfitársaimtól (is).

2023. nov. 5. 13:03
 4/15 A kérdező kommentje:
1-es.Nem,nem provokációnak szántam.Sajnos ezek tények.
2023. nov. 5. 13:04
 5/15 anonim ***** válasza:
66%

A börtönökben lévő erőszakról hallottál már??

A férfiak azért erőszakolnak, hogy kielégítsék szükségleteiket.

A nők ellenben nem ezért dugnak fel a másiknak különböző tárgyakat. Ott semmi egyéb cél nincs, csak hogy a másiknak rossz legyen. Mi ez, ha nem kegyetlenség??

Ha lány/nő vagy akkor gondolom tudod milyen egy női barátság is. Valaki elmond neked egy titkot, majd ha bármi van azt felhasználod ellene. Kibeszélitek a másikat a háta mögött. Szinte nem is érzitek jól magatokat, ha nincs valami konfliktus helyzet, vagy valami ami miatt valakit nem tudtok bántani.


A férfiak követik el a legtöbb bűnt?? Lehet. Aki megélhetési bűnöző az a családjáért tette, hogy a feleségének, gyerekeinek meg adjon mindent amit önerőből nem tudna. Ez tényleg kegyetlenség??

Régebben a háborúba a férfiak mentek, hű de nagy erőszak. De miért volt erre szükség?? Nagyobb földterület, stabilabb gazdaság. Ami megint csak azért kellett, hogy jobban éljenek az emberek.

Át kellene gondolni a helyzetet, hogy ki is a kegyetlenebb. Az a feminista aki szerint fiú gyerekeket kellene kasztrálni, vagy az a férfi aki próbál mindent megtenni azért, hogy a felesége boldog legyen, akár mint régebben is, hogy az életét áldozza a családjáért.

2023. nov. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

5-ös!Ne mosdassuk már a bűnözést,jó?Egyáltalán nem oké,hogy háborúznak férfiak.Egy ideális világban hadseregre sem lenne szükség,mert senkinek nem jutna eszébe erőszakhoz folyamodnia.

Békés úton is lehet gazdaságot építeni.


Vannak női bűnözők is,csak a férfiak közt sokkal több deviáns van,mint a nők közt.Nagyon nem mindegy,hogy milyen az arány.

2023. nov. 5. 13:26
 7/15 anonim ***** válasza:
44%
Tesztoszteron túltengés miatt.
2023. nov. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%
A nők máshogy rosszak, ha már ilyen általánosításokat akarunk erőltetni...
2023. nov. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%

#6

Igen, máshogy is lehet. Egy ideális világban. De nézzd meg pl azt is, hogy nők min tudnak balhézni. Még az is rosszul esik nekik, ha máson ugyan olyan ruha van. Vagy ha valaki csináltat egy hasonló frizurát, mint az övék. Vagy úgy tényleg bármi hülyeség miatt képesek ölre menni egymással. Fiúk között mi a leggyakoribb ok a verekedésre?? A nők... Többnyire ugye megcsalás esetén.

Szintén a nők a legjobbak a játszmázásban, hogy a pasit féltékennyé kell tenni. Vagy ő nem írt 3 órán keresztül, mert dolga volt és nem tudott írni, akkor a lány nem ír neki 3 napig.

Tényleg olyan manipulatív, agresszív lények mint a nők nem nagyon vannak máshol. (Persze szeretjük őket mert tudnak aranyosak is lenni)


Valamint nem én akarok mosdatni egy bűnözőt sem. Tette amit tett, ott van ahol van. De te kezdted ezt, hogy hát a bűnözők is. De azt ne feledd hogy a legtöbb bünöző nem agresszív bűncselekmény miatt ül, hanem megélhetési bűnöző, vagy lopott, hogy tudja fizetni a számlákat, tudjon venni pár dolgot a szeretteinek.

Viszont némi érdekesség, sok olyan agresszív bűnöző van, akiket a nők szabadon szeretnének engedni, mert jóképű. Nem számít, hogy sorozatgyilkos, de képesek tüntetni, petíciót írni stb, hogy csökkentsék a büntetését, mert jól néz ki. Érdekes dolog ez, nem?? Megy az hogy milyen agresszívek vagyunk, majd egy tömeggyilkost szeretnének szabadon engedni.

2023. nov. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A bűnözést nem lehet megszüntetni több okból sem.

1. Nyomor.

2. Kiszolgáltatottság.

3. Függőség.

4. Gátlástalanság.

5. Önkontroll hiánya.

6. Telhetetlenség.

2023. nov. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!