Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális hogy nem vágyok...

Normális hogy nem vágyok családra?

Figyelt kérdés

32F vagyok, sok barátom, rokonom már megházasodott, gyerekeik születtek. Én valahogy nem tudom elképzelni magamat családos emberként. Párkapcsolatra se vágyok nagyon igazán, de van egy most kialakulóban.


Igénylem az emberek társaságát, de igénylem azt is, hogy hazaérjek és csak pihenjek- lazítsak.


Úgy érzem, hogy furának gondolnak az emberek emiatt. Ilyenkor jön a szöveg, hogy ki fog gondozni ha megöregszem stb. Csak emiatt önzőség gyereket vállalni szerintem, gyereknevelés egy all-in folyamat, amire én sose leszek képes valószínűleg.



2023. nov. 5. 15:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Nincs ezzel semmi gond! -A te életedet nem élheti más és nem is látnak bele mások a fejedbe, gondolatvilágodba, lelkivilágodba. Éld te az életedet és ne hagyd, hogy mások akarják élni helyetted!
2023. nov. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%

Teljesen normális. Pl én sem akarok családot.


Az meg hogy valaki gyereket vállal nem garancia arra hogy gondozni is fogja, jó eséllyel csak bedugnák egy otthonba és kész..

2023. nov. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
22%
Ne rabold a lány idejét!
2023. nov. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
16%
ha nem akarsz kapcsolatot akkor minkek hülyíted a másik felet?
2023. nov. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
45%

Ja, mert a többi embert gondozzák a gyerekeik! Legtöbb gyereke éli a sajat életét, nem az öregeket tángálja.

Akik legtöbb esetben meg se érdemelnék a gondozást, de sok esetben még az sem kapja meg aki megérdemli.

Gyerek azt jelenti hogy ha nem vagy gazdag akkor lemondsz te mindenről hogy a gyereknek legyen játékja, cucca, aktivitasai.

Te meg majd 5 évenként veszel egy csizmát.

A nejed meg parittyát csinal a nemiszervéből, kinyúlik a hasa, melle.

Ez a gazdagok mulatsága kéne legyen

2023. nov. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
39%

5


Retardált vagy.


Kérdező! Nem, nem baj, ha így gondolod, csak vállald is, mikor elkezd valami alakulni egy lánnyal, mert nagyon sok nő például szeretne gyereket. Egyébként van olyan férfi ismerősöm nem is egy, aki 40 után jött rá, hogy szeretne gyereket. Igazából még akkor sem késő. De ha nem gondolod meg magad úgyis jó, csak megfelelő partner kell hozzá, aki ugyanezt gondolja.

2023. nov. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%

Én vagyok a retardált ?

Tele az ország es a gyakori bántalmazott, elhanyagolt, traumatizalt, sőt néha éhező fiatalokkal!

Akik szülei depresszióznak, isznak, es nem tudjak / akarjak ellátni a szülői feladataikat!

Nezz magad köré mennyi nyomor van!

Mit kell ezt nem meglátni es biztatni minden szerencsétlent hogy szaporodjon?

2023. nov. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
56%

7


Igen, az vagy. Gusztustalanul beszélsz a nők testéről, ami neked csak egy tárgy, amibe berakhatod a pöcsödet.

Az én gyerekeim megkapnak mindent, és nem kell ezért 5 évente csizmát vennem. Nem mondok le semmiről, azért hogy nekik meglegyen mindenük, mert alapból úgy vállaltam, hogy belefértek az anyagi keretbe.


Tudatos gyerekvállalásnak hívják. És nem, gazdagok sem vagyunk.

2023. nov. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
57%
Azzal semmi baj nincs, ha nem akarsz családot, ez a te saját döntésed - de a lány idejét ne rabold. Mert ha húzod az idejét úgy, hogy nem vágysz kapcsolatra, hosszú időre okozhatsz neki traumát, fájdalmat, miközben nem érdemli meg, hiszen nyitott feléd, kíváncsi rád, szeretne veled lenni. Én azt javaslom, még most szakíts vele, inkább fájjon neki most egy rövidebb ideig, mint hosszú éveken át.
2023. nov. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%

Kerdezo, egy konyvet ajanlanek: Racz Laura Rebecca: Tudatosan gyermektelenek.

Rengeteg interju van benne arrol, nem csak nokkel, hanem ferfiakkal is, miert nem vallalnak gyereket.

Szerintem erdemes elolvasni, tajekozodas miatt is.

2023. nov. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!