Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolsz a függőségekről?...

Mit gondolsz a függőségekről? Miért függő az ember? Miért vagyunk hajlamosak a függőségekre?

Figyelt kérdés

Miért van ez a sok olyan rászokok és nem tudok nélküle élni? Azt mondják, minden függőség aminek az elhagyása hiány tüneteket okoz. Akkor én kávéfüggő vagyok, mert azzal kelek reggel és utána azzal folytatom. Ha nincs koffein, fáj a fejem. De nem szoktam rá a cigire, alkoholra, fűre sem. Viszont van aki igen. Megmondom őszintén számomra félelmetes, ahogy a füvezésről és annak hatásairól beszélnek. Egy munkatársam már rendszeresen nyomja, mert csak ettől laza, előtte nagyon görcsösen szorongó volt. Azt mondja, szereti azt az érzést, ami akkor van, anélkül már nem akar élni, mert fű nélkül már nem önmaga. Azért nem durva, hogy egy szer kell ahhoz, hogy önmagam legyek? Ez lenne a megoldás? Ha mindenki füvezne, nem lennének problémák?

Én pontosan emiatt nem is szeretném kipróbálni. Magamtól szeretnék önmagam lenni.

Ti hogy látjátok, meséljetek, ti hogyan álltok a saját életetekben a függőségekkel?



2023. nov. 7. 04:11
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

"Azért Nescafé-ról Maci kávéra váltani nem gyenge váltás!"

Nem csak a Maci koffeinmentes.

2023. nov. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!