Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki évek óta napi...

Ha valaki évek óta napi szinten csak panaszkodik, az hogy nem veszi észre magát?

Figyelt kérdés

Túlzás nélkül mondom, hogy napi szinten panaszkodik. Semmi egyéb téma nincs soha.

Az ilyen ember miért nem veszi észre magát?

Én is van, hogy panaszkodok, de ha már elmondtam valakinek háromszor ugyanazt, csak észreveszem magam...



2023. nov. 10. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek ilyet. Szó szerint hallgatom ugyanazokat minden egyes nap. Nekem már unalmas, ezért nem is válaszolok, de csak mondja, és mondja.
2023. nov. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Ez lehet ilyen potcselekves es figyelemfelkeltes. Lehet magany miatt vagy ilyesmi. Ha joban vagy vele esetleg javasolj pszichologust.
2023. nov. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1: Ugyanez... :( Ha nem válaszolok neki, akkor is írja a regényt.


#2: Jóban vagyok vele. Tudom magányos. De minden nap a rossz munkahelye a téma. Kibírhatatlan...

2023. nov. 10. 13:24
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Nálunk is így van, a munkahelye és az anyagi gondjai, megélhetés stb. Plusz hogy a többiek milyen rosszul gondolkodnak a munkahelyen, mert senkivel nem lehet értelmes dolgokról beszélni, bár nem is beszélnek vele, de hozzáteszem ezért nem beszélnek vele, mert senki nem kíváncsi ugyanarra a monoton szövegre, másnak is mondaná ugyanezeket. Néha van jó gondolata, de az kevés.
2023. nov. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%
1 es voltam.
2023. nov. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!