Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem ciki, hogy...

Csak szerintem ciki, hogy néhány szülő Tiktokra gyárt tartalmakat?

Figyelt kérdés
Most az anyakivan vagy mi a neve a csatornának, amit feldobott a Facebook, nekem halál ciki lenne ha anyukám tolná a tartalmakat a Tiktokra.
2023. nov. 10. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

Ha valami értelmes dolog volna, az nem ciki. Ha pl. valaki kertészkedésről vagy lovaglásról készítene hasznos kis videókat, az semmiképpen sem ciki.

De azt sejtem, itt nem erről van szó. :-)

A mindennapi, gyerekkel történő konfliktusokat mások arcába tolni szerintem is ciki.

2023. nov. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem ismerem, de van, aki jópofa, értelmes, érdekes, hasznos tartalmat oszt meg, és a gyerek is beszáll a buliba. Én egész jó recept ötleteket találtam már Tiktokon, de van, aki a különböző korszakban felnőtt generációkat karikírozza ki most szülőként, a saját gyerekkorát is, nem sértő az sem. Hülye tartalmakat nem kell nézni, de a szemét közt meg lehet találni a jókat.
2023. nov. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
mindenkinél ciki csecsemőtől vénemberig
2023. nov. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
Nem csak a szülőktől ciki, hanem mindenkitől.
2023. nov. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
A "ticktock" minden korban ciki, kivéve ha valaki normális, tájékoztató, és érdemi tartalmat tud nyújtani 3 perc keretein belül, ami valljuk be az esetek 90%-ban nem történik meg.
2023. nov. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Alapjáraton, elítélem a TikTok-ot és Facebook-ot is, és minden közöségi weboldalt! Agyzsibbasztó hülyeségek vannak rajta!
2023. nov. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Égessék csak magukat az "ilyenek" nyugodtan, de ha gond van, akkor meg ne vinnyogjanak kártérítésért.
2023. nov. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Persze az, csak azt nem értem hogy nem veszik ezt észre.

Van egy nő, Szikra Bori a neve, konkrétan az is köztudott, hogy milyen minőségű a férje spermája és melyik napokon szexelnek. Mindez az autista fia, meg a másik lánya mellett. Ő pedig kikéri magának, hogy ő edukációs tartalmat gyárt és sok nőnek segít azzal, amit csinál.

2023. nov. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!