Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Voltatok màr azért kritizâlva...

Voltatok màr azért kritizâlva munkahelyen vagy ismerősi körben mert spóroltok valami cèl érdekében? Legyen az lakásvásárlás,vagy nem utazol vagy mert èsszerűen választasz autót vagy esetleg nincs is mert nem szükséges vagy telefon, ruházat miatt stb

Figyelt kérdés

2023. nov. 11. 03:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Bátyám nem érti meg minek teszek havonta fix 150ezret félre takarékba, miért nem költöm inkább el. Ezt mondja úgy, hogy kölcsönt kölcsönre halmozott és gyereket vállaltak a nagy semmire a házuk úgy épült, hogy a szüleimet is kölcsönbe verte, engem nem tudott bepalizni, a felesége minden vackot ami olcsó megvesz, évente új telefon, lehetőleg iphone (nekem van egy 3éves Xiaomi redmi pro 8asom). Szóval tőlük folyamatosan jön a kritika, de nem értem mire fel, mikor önerőből semmit sem értek még sose el.
2023. nov. 11. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a baráti társaságban van gy srác akit rendszeresen szivatunk ezzel. Jól keres, van félretett pénze, nem kell számolgatni hónap végén de nem jön el sörözni mert ő spórol. Kicsit már túlzásnak érződik nekünk.
2023. nov. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Biztosan megvan a saját érdeklődési meg szűk baráti köre
2023. nov. 11. 17:30
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 ha ezt a kettes válaszomra írtad akkor mi vagyunk a szűk baráti köre, más nincs neki a barátnőjen kívül :D
2023. nov. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is szóvá tették, de nem foglalkozom az ilyen begyöpösödött idiótákkal. Az ilyen emberek mindig csak a jelennek élnek, és nem gondolnak a jövőre. Ők fogják megérezni elsőnek, ha valamiért beüt egy olyan helyzet, amikor hirtelen pénzre van szükségük. Pl... elveszítik a munkahelyüket, de a számlákat fizetni kell, és kaját is kellene venni. és egyéb kiadások.

Bátran kimerem jelenteni, hogy az ilyen emberek semmit nem fognak elérni az életben, mert nem tanultak meg bánni a pénzzel.

Akik életük során, nem képesek megtanulni spórolni a pénzzel, csak elkölteni tudják, belőlük nagyobb eséllyel lesz alkohol függő, vagy hajléktalan.

2023. nov. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!