Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményed a gyári robot...

Mi a véleményed a gyári robot emberről? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Aki a gyárban dolgozik, haza megy bekapcsolja a Tv-t. Soha sehova nem megy a munkán kívül

#szabadidő #munka #gyár #Szalagmunkás #Otthon döglik
2023. nov. 15. 16:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
81%
Nem a gyárban dolgozom, de én is így élek. Csak nem TV-t nézek, hanem a vállalkozásomat tolom. De ha millióim lennének akkor se mennék semerre, mert a menés, csavargás engem nem vonz egyáltalán.
2023. nov. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
76%
A "nemesítő" munka! Ugye milyen szépen igáslóvá tette az embereket?! Nem csak a gyárakban vannak rabszolgák. Minden munkahely börtön és fárasztó. Hacsak nem vállalkozó az illető.
2023. nov. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
De amugy belelatsz a fejebe? Mit almodozik, gondol a monoton munka kozben? Lehet, hogy egy baromi izgalmas kepzelt elete van.
2023. nov. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Össze kéne beszélni, akiket ez elszomorít, hogy hogyan segíthetünk az ilyen méltatlan életbe kényszerített embereken.
2023. nov. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
40%
8: Az általad felsoroltak közül az orvosok munkáját leszámítva, mindent eltudnának már most is végezni a robotok. Legfeljebb most még drága volna a technologia, mert nincs meg a kellő infrastruktura, gyártókapacítás, tapasztalat. De 30 év mulva bármilyen orvosi feladatot eltudnak majd látni a gépek, a többi egyszerűbb feladatot pedig addigra, robotok által gyártott olcsó robotok fogják végezni.
2023. nov. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Senior Séf ***** válasza:
83%
Hova menjen munka után? Épp csak annyit keres,amiből be tud járni dolgozni.
2023. nov. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
66%
Bár nem gyárban dolgozom, de ilyen vagyok én is. Mégis hová menjek egyedül? Nagyon szeretnék szórakozni én is huszonévesen, de nincs kivel.
jan. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
25%

Hát azért ez nem egészen így van.

Én elég sokat járok gyárakba, mint vállalkozó, többek közt rámpa javításokkal foglalkozom, elektromos javításokat végzek stb. Több gyári munkást ismerek, beszélek velük. Az egyik Dubaiban volt, a másik Erdélyben töltötte a szilvesztert, wellness hétvégékre járnak rendszeresen.

Motorozás, Airsoftozás, Ferrattázás a hobbijuk. De van akinek csak a hétvégi beb.szás. Embere válogatja.

Szóval nem kell annyira sajnálni a gyári melósokat. 400 körül simán keresnek, plusz még kafetériát, szép kártyát, ilyen-olyan kedvezményeket is hozzá vesszük, bőven 400 fölött van a jövedelmük. És még csak agyon sincsenek hajtva. Ha azt nézzük, hogy más munkákban, amihez érteni is kell, szaktudás kell és sokkal nagyobb felelősség is, ott keresnek ilyen pénzeket, akkor egy betanított melóra ez egyáltalán nem rossz pénz.

Én pl. nem tehetem meg, hogy olyan helyeken üdüljek mint ők vagy hogy a hobbimnak hódoljak, se időm, se pénzem rá.

jan. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
66%
Mutatok én neked olyan gyári melót, amiből az albérlet+kaja nem jön ki!
jan. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!