Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lett a focinak ekkora...

Miért lett a focinak ekkora kultusza Magyarországon, illetve európai térségben? Miért pont ez a játék? És miért van az hogy aki nem szereti, az gyakorlatilag kirekesztett, ha férfi akkor pedig férfi mivoltában is megkérdőjelezhető?

Figyelt kérdés
Én részemről pl. utálom okádok tőle és a hátam közepére se kívánom mert egy buta játéknak tartom
2023. nov. 21. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"Én ... utálom okádok tőle" Ha te így beszélsz arról, amit nem szeretsz, miért csodálkozol azon, hogy más ugyanígy beszél arról, aki nem szereti ugyanazt. Semmiben sem különbözöl tőlük.

Nem szeretem a focit, és soha nem éreztem magam emiatt kirekesztettnek. 63F

2023. nov. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak Magyarországon és az európai térségben népszerű a foci (gondolj csak Brazíliára, vagy Argentínára). ...de még azokban az országokban is mindig kitör a fociláz, amikor VB-t rendeznek (USA, Dél-Afrika, Japán/Dél-Korea, Katar), amelyekben nincsenek mély hagyományai és a válogatottjuk sem túl erős.
2023. nov. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

"Ha te így beszélsz arról, amit nem szeretsz, miért csodálkozol azon, hogy más ugyanígy beszél arról, aki nem szereti ugyanazt. "


Nem embereket minősítek önmagában, hanem ezt a játékot! Ez a különbség

2023. nov. 21. 20:21
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ki lehet találni okokat, de nem lehet biztosra menni. Valószínűleg mellette szól, hogy minimális felszerelés kell hozzá (egy labda, és kész, még a pályának sem kell tökéletesnek lennie), ezért mindenki magáénak érezheti. Erőset lehet rúgni a labdába, ami miatt látványos, és a testi érintkezés sem tiltott.

Valaki szerint az teszi különlegessé, hogy lábbal játszák.


"És miért van az hogy aki nem szereti, az gyakorlatilag kirekesztett, ha férfi akkor pedig férfi mivoltában is megkérdőjelezhető?"

. Ez egy k*rva nagy hülyeség.

2023. nov. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocsánat érte, nyilván nőként a focit nem értem. De nekem a foci ez: egy labdát rugdosnak, hol az egyik irányba, hol a másikba, a 2 kapu közt. Cél, h berúgják a kapuba, kiizzadnak, lihegnek, rohangálnak, és marhára komolyan veszik mindezt. Nem tudom, de vidáman is lehetne focizni? Hiszen játék.
2023. nov. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%

Gondolom, mert egy egyszerű, primitív sport, ami aránylag sok mozgást és helyzetet enged lehetőségül. Számomra unalmas de én harcművész vagyok. Kisujjamba több tudás van, mint minden valaha lejátszott foci meccsen.


Nem érzek semmi ilyet, amit mondtál. Ha te ezt érzed, meditálj többet, mert nálad van a gond. Vagy azzal, hogy milyen emberekkel veszed magad körül, ami ugyan csak a te "hibád".

2023. nov. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Gyerekkoromban aput megkérdeztem, apu, ebben mi az érdekes, nézed a meccset, és végig ugyanaz van, jobbra, majd balra rohannak, mindenki, egy labdát rugdosnak közben, ennek mi értelme van? Ebben mi izgalmas? Berúgja a kapuba? És? Ez kit érdekel?

Apu szerint hülyegyerek voltam.

Ezek szerint túl sokat nem fejlődtem, mert a fociban ma sem látok egyebet.

Hát ilyen hülye vagyok.

Ugye...??

febr. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

5-ös kihagytad, hogy köpködnek. 😆

Engem semennyire sem érdekel ez a játék, ordenáré módon üvöltöznek a drukkerek, verekednek, szétverik a várost, de a játékosok is bunkók, picit hozzáér a másik, már fetreng a földön, röhej az az álszenvedés, tettetett majomkodás. Csaló banda, eljátssza a hattyú halálát, hátha előnyhöz jut a csapat.

márc. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!