Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az embereket miért érdekli...

Az embereket miért érdekli más anyagi helyzete? Miért gondolja valaki, hogy bele lát más életében és tudja,hogy milyen az anyagi helyzete?

Figyelt kérdés

Van a környezetemben valaki aki tudni véli szerinte nekem milyen az anyagi helyzetem, ami amúgy nem úgy van. És ezen élvezkedik,hogy szegény vagyok.

Miért érdekel valakit a másik pénzügyi helyzete? És mi van akkor ha valaki szegény? Miért kell lenézni ha valaki szegényebb?

Ha pl utazok valahova akkor azon gondolkodik nekem miből telt rá.



2023. nov. 28. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Mert az ember társas lény és ha hiszed ha nem akaratlanul is összehasonlítjuk magunkat mással.
2023. nov. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
Biztos segíteni szeretne és adna a pénzéből, de nyilván nem fog olyannak pénzt adni, aki nem tudná igazán értékelni.
2023. nov. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerintem félre érted. Ő azt gondolja én mély szegény vagyok és ez nem igaz és ezt terjeszti rólam. És ezen örömkődik,hogy szegény vagyok. Egyáltalán nem akar pénzt adni,hanem lesajnál.
2023. nov. 28. 19:50
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz vele.

Még arra is megkérheted, hogy törődjön a maga dolgaival.

2023. nov. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Terjeszd, hogy stiklikből van pénze, aztán kéne videó a fejéről.
2023. nov. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5: amire utalgatsz az nagyon nem okés
2023. nov. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De amúgy a vélt vagy valós csóróságodon csámcsogni full rendben van, igaz? Ugyanazt neked is ugyanazodba.
2023. nov. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!