Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Előfordult veled, hogy orrba...

Előfordult veled, hogy orrba vágtak?

Figyelt kérdés

Vagy hogy felpofoztak? Mindenféle előzmény nélkül.

Ha igen akkor, hogyan reagáltál?


2023. dec. 6. 23:05
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Nem fordult elő.


Az ilyesmi előzmény nélkül ritkán fordul elő.

2023. dec. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Megesett már többször is. Véletlenül. Pl szex közben, mikor nagyon kapkodva vetkőztünk kicsit belekönyökölt a párom ahogy vette le a pólóját (nem volt erős ütés vagy ilyesmi). Fordítva is volt hasonló. Nevettem. Bocsánatot kért, megpuszilta az orromat és folytattuk.
2023. dec. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A fiam szoptatás közben néha úgy kalimpál, már többször szabályosan felpofozott.


De szándékosan még nem fordult elő ilyesmi.

2023. dec. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
A baratnőm alvás közben 2x orbavágott ahogy forgolódott, azert nemvolt kellemes.
2023. dec. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de pár pecnél sosem tartott tovább a fájdalom.

Azért az durvább volt (és fájdalmasabb) mikor egy 1 cm-es vágás lett az orrnyergemen az üveg miatt.

2023. dec. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A feleségem néha álmodja hogy boxoló:D évente egyszer megesik, hogy arra ébredek ,hogy orrbaver:DDD
dec. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem 8 évesen az osztálytársam úgy orrbabaszott, hogy eltört az orrom, és azóta van rajta egy kis dudor. Szerintem jól áll nekem egyébként, így 20 évvel később visszatekintve, kár lett volna, ha akkor iskolai csetepatéban nem törik el az orrnyergem.

Felpofozni csak próbáltak, mindig sikerült elkapi a kezüket. Általában nők. (Én is nő vagyok) Valamiért a pofont olyan megalázónak érzem, ha bemosnak egyet, akkor bemostak, ez megtörtént már felnőttként is, mert szeretek inni, néhány részeg meg szeret verekedni, hát most megtörténik, semmi nins benne, de a pofon? Azt nem.

dec. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Alsóban egy fiú megtette (úgy, hogy én lány vagyok). Asszem provokáltam előtte, veszekedés volt. Sírtam nagyon, meg nehezen állt el, folyamatosan oda kellett tartani a zsepit.
dec. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!