Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Veréb Tamás milyen származású?!

Veréb Tamás milyen származású?!

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni igazából igazándiból valójában!?

Az énekes emberkére gondolok én.



dec. 10. 00:17
 1/6 A kérdező kommentje:

Én ezekről a mai és régmúltban élt hírességekről nem tudom eldönteni azt, hogy melyik nép csoportba tartoznak ők.

Ezekről a műveszekről.

dec. 10. 00:24
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Szárnyas.
dec. 10. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
A veréb is madár, nem?
dec. 10. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Nem értem a kérdést. Magyar, milyen lenne? Azt hittem valami egzotikusabb külsejű valaki ha már a kérdés megszületett. De ez egy fehér bőrű, világos szemű csávó. A neve magyar, Miskolcon született. Miből gondolod hogy bármi más származású lenne?
dec. 10. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szetintem ciganyos vonasai vannak. Nagyon helyes jovagasu enekes.

Egyertelmuen a ciganyoknak szokott extra szep enekhangjuk. (A tehetseg az tehetseg. Csak azt kellene nezni. Fontos lenne,h mindig a tehetsegeket karoljak fel.) )Szoktam is szidni nehany magyar enekes ,hogy engedhetik enekelni olyan semmilyen rossz hanggal. Magyarkent irom.


[link]



Nagyon barsonsos szep hangja van. Az isten is eneklesre teremtette. Kulon szerencseje,h meg jol is nez ki hozza. Isten aldja.

dec. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jó köszönöm szépen a válaszokat mindenjót viszlát.
dec. 11. 01:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!