Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen érzés minden nap 0-24...

Milyen érzés minden nap 0-24 Ben beszívva lenni?

Figyelt kérdés
És tényleg elbutulhatok tőle?

dec. 13. 05:18
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Attól függ milyen fűből. Én volt hogy egy hétig minden nap be voltam szívva, és a száj és szemszárazság mellett, csak annyit tapasztaltam, hogy ha az első tiszta beszívás után nem józanodsz ki ténylegesen, tehát ha nem vársz min. 1 hetet, akkor a következő cigi nem fog olyan és annyira jót ütni, mint az első. Konkrétan mikor több cigi volt egy nap, akkor unalmas, fáradt, motiválatlan lettem, és ráadásul egyáltalán nem is ütött annyira a fű már az elsőhöz képest. 27f
dec. 13. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Nem butulás hanem szorongás stressz fóbiák alakulnak ki.
dec. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem olyan jó, mint azt gondolnád.
dec. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ahhoz valami extra jóminőségű fű kellene, mert többségnek a hatása 4-6 óráig tart. Utána is fogod még érezni, de közel sem annyira intenzíven. A maradék fentálló hatást meg kialszod.


Egy olyan marihuána fajtáról tudok, ami állítólag napokra kitudja ütni az embert ez Jack Herer.

Bocs kicsit eltértem a kérdéstől.

Nem fogsz elbutulni, ha valaki napiszinten csinálja az már igen. Havonta 1-2 cigi belefér.

dec. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%
Xddd ez jó.xdd egy jó füvet nem lehet kialudni 1 nap alatt. Hetente egyszer gyújts rá, bármennyire is nagy a késztetés.
dec. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy idő után unalmas. Meg ha folyamatosan tolod akkor már nem érzel tőle semmit csak egy kis purnyadást.
dec. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
volt ilyen időszakom, kábé mintha folyamatosan le lennél szedálva mind szellemileg, mind fizikailag.
dec. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem nagyon kellemes. Mindig így indítom a napot.
márc. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ja és nem butulsz el tőle. Tapasztalatból mondom 18éve tolom.
márc. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!