Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nagyon kövér nőknek mi a...

A nagyon kövér nőknek mi a véleményük arról, hogy sokan a kövérséget az igénytelenséggel azonosítják?

Figyelt kérdés
Nem tudom tudnak-e ezzel azonosulni? Én nem értek vele egyet.Nálam igénytelen,aki ápolatlan, hiányoznak a fogai stb.

dec. 15. 18:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
33%
Még hányszor akarsz erről kérdezni...? Unalmas... senkit sem érdekel a hájfétised
dec. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
#11 Engem pl érdekel az ő hájfétise, üdv #5 válaszoló.
dec. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
24%

#10

A kérdés CSAK a kövér nőkről szólt. Nem kell ide behozni a vékony, mindent összezabáló, mégse hízó nőket és a férfiakat se. Az megint más téma. Imádom, amikor valaki mindent görcsösen megpróbál, csak azért, hogy a kövéreket felmentése a tettük alól.


És aki szülés után nem képes visszafogyni a szülés előtti alakjára, az igenis elhagyta magát és lusta.

Mindenki vállalja a tettei után járó következményeket.


(Én is vékony, sportos nő vagyok.)

dec. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!