Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy ilyen hazugságért meg...

Egy ilyen hazugságért meg tudnátok bocsátani?

Figyelt kérdés
Szóval kezdjük ott, hogy az osztályban mindenkinek van jogsija kb. Nekem nincs tobb ok miatt, viszont mivel ezt nagyon gaznak ereztem ezert azt kamuztam a tanaroknak meg a diakoknak, hogy van (illetve, hogy csinalgatom. Viszont megelegeltem, ezert bevallottam nekik, hogy igazából nincs, neki se alltam. Ezert viszont nagyon lenezoen kezdtek el ram nezni. Szerintetek ez akkora nagy bun lenne?
dec. 18. 15:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Ennek a hozzászólásnak mi volt az értelme?
dec. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én mint felnőtt ember, piti füllentésnek tartom, ami megbocsájtható.

Viszont fogalmam sincs hogyan gondolkodnak a mai tini gyerekek.

35f

dec. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
12-es, a legtöbb notórikus hazudozó "pici füllentéssel" kezdi, pontosan ilyen szépítésekkel, mint a kérdező, ami elég gyorsan elfajul elég komoly hazudozássá, mert rájön, általa megúszhatja ezt vagy azt, jobb fejnek gondolják stb.
dec. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A férfi azért hazudik, hogy jobb színben tüntesse fel magát. A nő meg azért, hogy a partner jobban érezze magát.
dec. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!