Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baj, ha valamikor csak egyedül...

Baj, ha valamikor csak egyedül akarok lenni?

Figyelt kérdés

Tegnap volt egy számomra nagyon stresszes nap, mikor ki kellett oktatnom valakit a munkahelyen,úgy hogy az nem az én feladatom és káosz lett belüle mert dadogok. És ez mindig lefáraszt. Aztán ma is egész müszakban 7 eber munkáját végeztem és tegnap előtt is olyan pozíciókat kaptam amit mások nem bírnak hiszti nélkül, de nekem ki kellett bírnom.


Szóval amúgy leginkább a beszélgetés fáraszt le a dadogásom miatt,de a párom írtó kedved velem de olyankor az is sok,mert tudom hogy viszonoznom kell. De csak csendben szeretnék lenni valamikor és nem tudom hogy mondjam meg neki, mert akkor is rosszul érzem magam, hogy ő bújos és kedves én meg rideg vagyok, h nem akarok semmi társaságot.


Ez normális? Van hasonló helyzetben más is?


dec. 20. 05:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze, teljesen normális. Meg kell nyugodnod, mivel valószínűleg nagy felelősség/nyomás van rajtad. Ez mindig stresszel jár. Azt bizonyítja hogy komolyan veszed a munkádat. Te izgulósabb vagy, nyilván törekszel a benti jó légkörre, de az embereket irányítgani sosem egyszerű mert a legtöbben sértésnek veszik.

Nyugodtan mondd meg a párodnak, hogy nagy stresszben vagy és kell egy kis énidő mert addig nem tudsz kettőtökre koncentrálni.

Lehet az is megnyugtatna már ha elmesélnéd neki ezeket a dolgokat. De kérj egy kis énidőt. Igyál egy kávét, feküdj, nézd a tévét, hallgasd a zenéket stb.

dec. 20. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond, jó-hasznos az egyedüllét.
dec. 20. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy introvertált vagy. De ha nem, akkor is teljesen normális, hogy néha csak egyedül akarsz lenni, csendben. Főleg ha le vagy terhelve a munka miatt, akkor az agyad már fáradt,nehezen dolgozza fel és reagálja le az ingereket, ez is hozzájárul ahhoz, hogy már mindenki irritál. Nővéremnek kettő fia van, egy 8 és egy fél éves, és mindig mondja hogy neki az a legnagyobb áldás, ha nagy ritkán lehetősége adódik, hogy teljes csendben lehessen, és kicsit tudjon csak magára figyelni.
dec. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!